Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszą mnie kolesie romantycy którzy myślą że jak będą uganiać się za kobieta z kwiatami i pisać jej wiersze to zdobędą jej serce.
Podczas kiedy z punktu widzenia kobiety to jest sama beka. Kobieta nigdy nie weźmie na poważnie romantyka.
Bo uważa go za #!$%@?ę

Kobietę podnieca prosta samczość. Pot, smród i mięśnie, chamstwo i prostactwo połączone z brutalnością. Oczywiście na pierwszym miejscu dobrze odznaczająca się linia szczęki. 185 cm wzrostu i ciało atlety.
Potem wszystko co wyżej

Kobiety uwielbiają jak faceci się #!$%@?. Jak dobrze zbudowani mężczyźni klną biją się i biorą używki

A wiecie czemu? Bo tak nas ukształtowała ewolucja. Kobiete podnieca brutalizm samców ponieważ brutalny samiec zapewnia duże szanse na ochronę potomstwa przed zagrożeniami. Brutalny i dominujący samiec zapewnia ochronę samicy i jej potomstwu. Mamusie oszukasz, beciaka oszukasz ale natury nie oszukasz.

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koleś właśnie wyszedł z walki. Wygrał. #!$%@? od niego potem i krwią.

Spójrzcie na mowę ciała tej kobiety. Na wyraz jej twarzy
Przecież to mówi jasno

"Wyruchaj mnie teraz i miejmy dużo potomstwa"

#blackpill @Blackpill_RAW #przegryw ##!$%@? #tfnogf
Pobierz B.....a - Najbardziej śmieszą mnie kolesie romantycy którzy myślą że jak będą uganiać...
źródło: comment_1622978409HMrWqkqbxWDdJq9ZmB1ZHY.jpg
  • 18
@BlackPillowaPrawda najwazniejsza jest morda, tutaj dodatkowo bardzo atletyczna sylwetka.

Ale to pewnie przypadek, kobiety sugerują się charakterem dlatego najpierw starają się nawiązać kontakt i próbować dogadać ze wszystkimi np. parami na tinder, a dopiero potem robią selekcję.
@BlackPillowaPrawda:

Koleś właśnie wyszedł z walki. Wygrał. #!$%@? od niego potem i krwią.

To zawody kulturystyczne, a nie sport walki. Z nikim się nie bił i prawdopodobnie potem też od niego nie daje xD

A wiecie czemu? Bo tak nas ukształtowała ewolucja. Kobiete podnieca brutalizm samców ponieważ brutalny samiec zapewnia duże szanse na ochronę potomstwa przed zagrożeniami. Brutalny i dominujący samiec zapewnia ochronę samicy i jej potomstwu. Mamusie oszukasz, beciaka oszukasz