Wpis z mikrobloga

@daszek21 Jak kupujesz przez stronę dwa bilety za jednym zamachem to w 99% przydziela obok siebie. W razie co można sprawdzić przed opłaceniem biletów na stronie wagonveb jak przydzieliło
@daszek21:
Przy intercity jest opcja wybierania miejsca albo zaznaczenia, żeby były koło siebie. Nie wiem czy teraz podczas pandemii nie ma obłożenia miejsc tylko 50% więc może być ciężko dostać w tym samym rzędzie
@daszek21: z jakim wyprzedzeniem rezerwujesz bilety? możliwe że jest wysokie obłożenie na ten termin i dlatego w ten sposób przydziela miejsca. Jest też opcja, że te dwa miejsca są na przeciwko siebie przy stoliku. Zdradzisz numer pociągu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@salmiakki: rezerwowałem z 2-3dniowym wyprzedzeniem, przejazdy na trasie Kraków-Wrocław-Kraków numerów już nie pamiętam. Miejsca były jeden za drugim (#!$%@?ąc od tego, że raz zamiast bezprzedzialowego podstawili przedziałowy i w ogóle był burdel, bo się numeracja nie zgadzała), i nawet sprawdzałem kilkukrotnie przydzielane miejsca i o ile się one zmieniały to zawsze było to fotel za fotelem