Wpis z mikrobloga

Battlefield(nieoficjalne)

✅15 czerwca odbędą się testy dla większych twórców i streamerów.
✅Otwarta wersja alpha/beta jeszcze w tym miesiącu.
✅W trakcie gry możesz mieć dwa dodatki do broni, które możesz zmieniać w trakcie gry.
Np.:
Możesz założyć pionowy chwyt do Vectora.
Mając kolimator z czerwoną kropką możesz go zmienić na optyczny ACOG.
Można zmienic mały magazynek na magazynek bębnowy.
Mozesz w strzelbie zdjąć Kolbe i zmienić lufę, aby być skuteczniejszym na bliższe dystanse.
✅Posiadasz specjalistę, możesz posiadać jeden bądź dwa gadżety.
Medyk np. posiada strzałkę leczniczą, dzięki czemu może leczyć z dystansu.
✅Każdy oddział może przywolac pojazd.
✅Mapy największe w historii bfa. Mapa na testach beta:
Przejmujesz sektor. Aby go przejąć musisz zdobyć kilka punktów. każdy sektor może mieć od 3 do 4 punktów. Jeżeli Twoja drużyna przejmie sektor nie będzie mogła go już stracić.
Jeden sektor to rozmiar jednej mapy Battlefield (w szczególności średniej wielkości mapy Battlefield 3).
Mapa mieści się na Antarktydzie - nazywa sie SHELF.
Posiada duży klif podobny do damavandu z Battlefield 3, ale znacznie większy.
Sektory będą do przejęcia na górze, bądź dole klifu.
✅bf2042 jest skupiony na grze drużynowej. W "samotnosci" ciężko jest zdobyć cele.
✅Dwie kolejne mapy, które nie wyciekły są już gotowe do rozgrywki.
✅Rozgrywki 64v64 były już widziane i testowane.
zostaną ogłoszone w środę.
✅Gra jest umieszczona 20 lat po Battlefield 4 (2024)
✅Crossplay PS4 i Xbox one w momencie premiery nie będą dostępne. Xbox one i ps4 nie radzą sobie.
✅Na mapie pojawiają się tornada i trąby powietrzne, każda mapa ma trąbę, ale nie każda mapa ma tornado.
Trąba może podnosić samochody, ale nie mogą nimi rzucać jak Tornado.

https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/nsnr6j/alleged_battlefield_info_dump_on_v/

#ciekawostki #battlefield #gry
  • 22
⭐Według wielu plotek gra będzie się nazywać Battlefield 2042 a testy BETA planowane są jeszcze w tym miesiącu.

Dodatkowo:
✅Rozgrywki 64vs64
✅Największe mapy w historii Battlefielda.
✅Tornada i trąby powietrzne będą się pojawiać podczas rozgrywki.
✅Żołnierz będzie posiadał jednen atut / specjalistę jak w Call of Duty, posiadając dodatkowo unikalne gadżety.
✅Możliwość wzywania pojazdów, np. quady.
✅W trakcie rozgrywki będzie można personalizowac broń / zmieniać optykę.
✅Jedna mapa nazywa się Shelf i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojna: no ciekawe, czekam we wtorek na być chyba oficjalny trailer. Ciekawe jakie będą wymagania czy nie trzeba będzie robić upgradu na święta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@a231: to samo odczucie mam, bleh a nie battlefield. Znając życie będą jakieś kurde lasery i inne zabawkowe gówna z bajek, każdy gracz #!$%@? jakimiś jebitnymi markerami, żeby zaskoczenie przeciwnika było nie możliw. O 'przywoływaniu' pojazdów nie wspominam nawet. Chyba przestałem czekać na tą grę.
@Chemical_Brother: Rownież w BF3 spędziłem najwiecej godzin ze wszystkich fpsów w jakie przyszło ki grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Doszło do tego że przez długi czas zajmowałem 1 miejsce w rankingu światowym z claymorów :D Pózniej dostałem reseta za flagruning i wszystkie statystyki poszły się…Pózniej BF4 rownież był w czołówce, jednak to nie było to samo co BF3. Najmniej grałem w BF5…Taki ze mnie fan ( ͡
@wojna co? Dwa dodatki do broni? Co to za debilizm, w nowych codach jest tak fajny tryb rusznikarza a oni chyba klapy na oczy sobie założyli
Gra jest umieszczona 20 lat po Battlefield 4 (2024)


@wojna: znowu jakieś futurystyczne gówno? ( ͠° °)
Jak ja chciałbym po prostu jakiegoś BRa z czasów współczesnych bez tych wszystkich spie*dolonych akcji z CoDa