Wpis z mikrobloga

@JamesVV: Niby najwyższa skuteczność, ale boje się że dostane felerną, bo to jest polska, a tą trzeba przechowywać w -80C. Zenecą się szczepiła moja mama i przyjaciel więc mam jakieś tam zaufanie, ale chyba gorsze objawy poszczepienne, a wolał bym jednak łagodnie. Powiem szczerze że bym chciał pfizera, ale teraz jak stoje przed tą decyzja to sie troche boje tej nowej technologii mRNA, mimo ze sam jeszcze niedawno przekonywałem innych racjonalnymi
@D1O: proszę się nie śmiać - to jest całkiem naturalne i ludzkie, że kora mózgowa mówi jedno a ciało limbiczne co innego :) niestety albo raczej stety ciało limbiczne uruchamia się szybciej chroniąc nas przed bezpośrednimi zagrożeniami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niemagiczny: pfizer
Grz się bałem tego przechowywania, ale poczytałem o nim (te 80 to tylko do głównego transportu) i wybrałem punkt szczepień powszechnych, który przez skalę działania musi mieć odpowiednie chłodnie itd.
Może bym się obawiał w.brwc pfizer w jakiejś przychodni na zadupiu, gdzie nie ma setek ludzi jednego dnia, tylko czekają aż te 20-30 umówionych w ciągu dnia przyjdzie.

Jak się boisz przechowywania, a chcesz mRNA to bierz moderna. Nie