Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki!

Planujemy z kumplami wypad na weekend gdzieś na południe Polski. Myślimy głównie o #malopolska #slask #podkarpacie #opolskie może nawet #dolnyslask lub coś troszkę na polnoc od wymienionych.

Chcielibyśmy mieć miejscówkę blisko #jezioro lub jakieś rzeki, wody żeby popływać trochę kajakami, posiedzieć na plazy. Wieczorem ognisko lub jakiś grill.

Fajnie by było, żeby w okolicy był jakiś pub otwarty chwile dłużej, ale zarazem żeby miejsce było trochę na uboczu co by nie przeszkadzać ludziom spać jeśli będziemy troszkę głośniej w nocy.

Macie może jakieś miejsca godne uwagi i polecenia?

#polska #podrozujzwykopem #wakacje #turystyka #agrotursytyka #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
@Siwypan, @Konkol sprawdziłem te miejsca i wyglądają bardzo fajnie! Jedyne czego mi brakuje to jakiegoś pubu w pobliżu, nie wiem czy wszystko jest wspomniane na Google czy czegoś ukrytego tam nie ma? Te które widziałem to zamykają się o 21... chyba ze wszystko jest w jakiś wioskach obok?
  • Odpowiedz
@fejkowekonto7 Co do moich miejsc to pubu nie ma nawet w pobliżu czy wioskach obok. Jedynie bary gdzie serwują piwo, ale i to myślę koło 22 jest zamykane. Alternatywą może być jedynie Dino w pobliżu, gdzie można kupić mocniejsze trunki.
  • Odpowiedz