Wpis z mikrobloga

Akurat Jurasowi należy się szacunek za to że przeżył 2 rundy z Pudzilla (xD) i dużo pokazał w 3. 700 dni poza treningami, zaczął ćwiczyć w ostatnich 2 miesiącach i pokazał więcej niż 90% wykopków przez całe życie. Fajna walka
  • Odpowiedz
@Marcvebvc

forma jak u mojego starego

wychodzi na ring bo chce zarobić kasę i fundują mu przemeblowanie w płacie czołowym

DEJCIE MU SZACUKEN!!11!1!


To teraz głupotęnnagradza się szacunkiem? Coś mnie ominęło? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Marcvebvc: To co stanęło na przeszkodzie aby spotkał się z Pudzianem za pół roku będąc w formie? Lepiej było w ciąży spożywczej podejść do walki?
  • Odpowiedz
@Marcvebvc szacunek należy się komuś kto przygotowuje się do walki... A nie wychodzi po $ (°°
Brak szacunku dla widza/kibiców ale jak widać bialorycerze są nawet w sportach walki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcvebvc:

jasne, szacunek za brak znajomości antykoncepcji i #!$%@? się z kim popadnie wielki szacun. Wincyj dzieci jedno lub dwa to za mało trzeba się #!$%@?ć poraz trzeci.


Bo każda samotna matka to puszczalska i nie ma na świecie takich, którym mężowie zmarli
  • Odpowiedz
@bajdo: pamiec miesniowa.
Chlop kilkanascie lat cwiczyl przeciez, a jedyne co zrobil to kilka prostych trafil i z zaskoczenia po zbiciu piony obrotowke XD jebnijcie sie w leb.
+ szacunek dla kogos kto idzie do swojej PRACYXD Wiekszy szacunek mam dla budowlancow niz dla wojownikow mma XD
  • Odpowiedz