Wpis z mikrobloga

@Deathcult: Pierwsze słyszę o takim określeniu (ʘʘ) Za to mam ogromny sentyment do gitar tej firmy. Gitarą SDS i SDS+ marki Hitachi Koki nawierciłem niezliczone ilości moto godzin i napotkałem niezliczone ilości prętów zbrojeniowych. Budując kilometry infrastruktury światłowodowej w piwnicach miejskich bloków i wieżowców ;) Nigdy nie zapomnę tych cudownych koncertów gdy z całą ekipą graliśmy 6-7 gitarami na raz. Aż się łezka w oku kręci :')
  • Odpowiedz
@AmigaOS: Też nie wiedziałem, że to tak się nazywa. Poznałem kiedyś taką panią, która lubowała się w tego typu fikuśnych zabaweczkach. BTW ostatnio przeszedłem na death metal, gram na boshowskich 8, 11, 16. Grunge mi nie odpowiada, bo siódemki bosha padały w moich rękach, jak gitary na koncercie nirvany:D
  • Odpowiedz
@Deathcult: No to widzę że kolega podobny majster :D Nie lubię zajebiście BOSHa, nie czuje tego sprzętu. Jak wiercilem SDS to zwykle wiertło 10-12. Jak wierciłem SDS+ to wiertło 38-46, a to już jest ostry hardcore. Wyobraź sobie że wiercisz taką gitara 40min nadproże w piwnicy, stojąc na drabince z rękami ponad głową. Po to żeby przepuścić przez nadproże rurę HDPE 32-40mm. Na końcu okazuje się że jest chamskie zbrojenie, no
  • Odpowiedz
@AmigaOS: Ręce mdleją w #!$%@? i jeszcze troche, pot zalewa oczy, a pył z betonu #!$%@? skórę:D Chciałbym zobaczyć bobolaków przy tej robocie, maszyny #!$%@?łby im rączki:D
  • Odpowiedz
@Deathcult: "Ręce mdleją w #!$%@? i jeszcze troche, pot zalewa oczy, a pył z betonu #!$%@? skórę :D"

Oprócz tego w piwnicy gorąco bo ciepłociąg a takie roboty zwykle w zimę są robione. Na twarzy maska żeby nie wdychać kurzu. Duszno w tej masce mało tego któryś zapali papierosa i automatycznie gryzie cię maska. To praca dla tytanów a nie wymoczków :)

"Chciałbym zobaczyć bobolaków przy tej robocie, maszyny #!$%@?łby im
  • Odpowiedz
@AmigaOS: Przez to wolę bez maski i z papierosem w ryju:D To jak im sds+ by połamał łapki to szacun dla nich. Córka znajomego (szczupła, młoda, z wykształceniem prawniczym) wzięła sds max i zrobiła przewiert, przez ścianę około 50cm. Typom mordy poopadały do kolan:D
  • Odpowiedz
@Deathcult: W naszych warunkach przy takiej ilości gitar praca bez maski to zabójstwo.

A dla dziewczyny szacun, pytanie z czego była ta ściana ;) Przyszły takie dziwne czasy że dzisiaj młodziutkie piękne kobiety zwykle są bardziej cwane i mają "większe jaja* od tych dzisiejszych wymoczków gniotących jajka w rurkach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AmigaOS: Stare budownictwo, cegła i to ta twarda. To było lata temu. Jakieś dwa lata temu widziałem jak napierdziela w betonie pod rurę od wody. Ci ludzie będą miec kasę, bo cieżko pracują i sie cenia w #!$%@?:D
  • Odpowiedz