Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja tam nie dziwie się osobom spod tagu #przegryw, że są samotne.

Byłem wczoraj w kinie z dziewczyną i spotkała mnie niemiła sytuacja. Gdy przyszliśmy na salę zauważyliśmy, że zaraz obok naszego zerezerwowanego miejsca siedzi jakiś chłop, zapewne był to wykopek z pod tagu przegryw. Mam nadzieję, że to przeczytasz i poprawisz swoje dziwne zachowanie. Na początku spytałem się czy to jego miejsce (chociaż miałem 100% pewności że nie, bo podczas rezerwacji kino wymuszało rezerwację co dwa fotele - jeden fotel wolny pomiędzy osobami). W ogóle cała sala była zapełniona parami, a typ był sam w kinie - cringe mocny. Zwróciłem mu uwagę, że to nie jego miejsce (co prawda nie powiedziałem mu - "przesiądź się", ale myślałem, że się domyśli) i usiedliśmy z dziewczyną na swoich miejscach. Myślałem, że gość ruszy mózgownicą i wstanie ze swojego miejsca i się przesiądzie na swoje miejsce z biletu albo inne, ponieważ praktycznie 1/2 sali była wolna, ale nie. Chłop se siedział dalej obok mojej dziewczyny jak gdyby nigdy nic, a ja po drugiej stronie. Po ok 2 minutach moja dziewczyna zwróciła mu uwagę, że czuje się niekomfortowo, bo gość siedzi obcy gość siedzi obok niej, a praktycznie pól sali jest wolne. No ona też nie powiedziała mu wprost "proszę idź na inne miejsce", ale nawet żaba z 10 IQ by zrozumiała przekaz, dziewczyna chciała być miła. Ale koleś dalej nie zrozumiał, że kultura wymaga wstania i ruszenia 4 liter na inne miejsce. W końcu sam nie wytrzymałem i powiedziałem typowi, żeby wypie***lał na swoje miejsce, dopiero wtedy gość zajarzył i z przestraszonym wzrokiem wbitym podłogę zabrał rzeczy i usiadł parę miejsc dalej. Ale tam po kilku minutach znowu przyszła jakaś para i go wygoniła.

Popracujcie nad swoimi zachowaniami w społeczeństwie bo naprawdę, niezależnie od tego czy jest się przegrywem, wygrywem czy zwykłą osobą - pasuje sobie wyrobić umiejętność obcowania wśród ludzi i posiadania minimum kultury osobistej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bb7cf29f68b4000a9c4637
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8