Wpis z mikrobloga

Mało kto w #blackpill zwrócił uwagę na racjonalizację. Moja #rozowypasek ciągle powtarza mi, że jestem piękny i kocha patrzeć w moje oczy i twarz. Dla takiego #przegryw jak ja to szok, gdyż zawsze uważałem się 1-10, choć fakt, ostatnio schudłem 60 kilo. Wydaje mi się, że może to wyjaśnić racjonalizacja. Psychologicznie, jeżeli kupimy auto używane, to często je wychwalamy i podnosimy jego wartość, gdyż coś w to zainwestowaliśmy. Podobnie #rozowepaski w swojej #logikarozowychpaskow gdy spotykają się z #normik 5/10 i ma wiele innych pozytywnych cech - pewność siebie, zabawny itp - racjonalizują sobie z nim związek i psychologicznei podnoszą jego wartość do 8-9 na 10. To wyjaśnia, dlaczego tyle różowych jest w związkach osobami nieładnymi, a nie posiadają innych wartych cech. Ja np. nie jestem bogaty itp. a mimo to moja różowa ciągle ze mną jest
SmutnyBlack1235325235 - Mało kto w #blackpill zwrócił uwagę na racjonalizację. Moja #...

źródło: comment_16228950937Ua176Y9OIHgBeWiJnIshm.jpg

Pobierz
  • 12
@SmutnyBlack1235325235: To nie jest żadne "racjonalizowanie", po prostu wbrew temu, co uważają przegrywy, nie tylko wygląd się liczy, a różne cechy charakteru, zachowanie itp. sprawiają, że facet jest bardziej atrakcyjny. Druga rzecz to taka, że faceci (i ogólnie ludzie) czasem mają problem z postrzeganiem własnego wyglądu i może Ci się wydawać, że jesteś brzydki, a tak naprawdę masz coś, co się Twojej różowej bardzo podoba. Nie wszystkie kobiety marzą o chadach,
@choochoomotherfucker: Prawda są faceci w #!$%@? przystojni ale poprostu w rozmowie z nimi czujesz że gość jest jakiś bezpłuciowy. Miałem jednego takiego kolegę który miał pysk modela ale przez swoją #!$%@?ść tracił w oczach lasek. Raz dziewczyny powiedziały mi tak ,,Twój kolega tak dobrze wyglda, gdyby tylko stał i sie nie odzywał to bym go wzięła" xD
@blond_lok: jakoś ja jestem w stanie sebixa poznać najpózniej po kilku wypowiedzianych słowach a biedne kobiety dopiero po tym jak je skrzywdzi i opuści to zauważają że uu jak to mój sebek jednak nie jest taki kochany (;;)
@SmutnyBlack1235325235: Mam swoją teorię na ten temat. Prawię zawsze atrakcyjność fizyczna pokrywa się z atrakcyjnością seksualną. Jednak w małym promilu populacji tak się nie dzieje, dlatego obiektywie brzydki facet nawet może być niski, ma powodzenie u kobiet. Bywali malarze, poeci naprawdę brzydcy, do tego byli biedni, a i tak mieli duże powodzenie u kobiet. Tylko, że takich sytuacji jest naprawdę bardzo mało i wydaje mi się, że atrakcyjność seksualną poprostu się