Wpis z mikrobloga

W ogóle kisnę z tego jakie skaranie boskie mają eksperci PR z pisowcami. Tyle starań, Kaczyński wywiadu udziela, taki fajny jest, Bartosiaka czyta. A tu wychodzi Terlecki i hui niech Cichanouska #!$%@? do Moskwy skoro była w jednym pomieszczeniu z Czaskoskim hehe. Próba nauczenia pisowców jakiejkolwiek politycznej ogłady to jak próba nauczenia XVI wiecznego chama dworskich obyczajów.

#bekazpisu #bialorus
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 600
@Kosmiczny_pies_Kazak: polscy wyborcy w większości chyba lubią taki prostacki styl.

Jakieś 6 lat temu politycy przestali odpowiadać w mediach na pytania, #!$%@?ą swoje monologi bez związku z pytaniem a wszelkie wystąpienia publiczne to bluzgi personalne na mityczną 'opozycję' i 'przeciwników'. Wszystkie partie przeszły taką transformacje.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: generalnie rządy pisu mnie tak brutalnie otrzeźwiły jeśli chodzi o sort odpadów z którymi przyszło mi dzielić to państwo że 5 lat temu mi by się nie mieściło w głowie że mógłbym aż tak pogardzać kilkoma milionami rodaków. Jestem zmęczony już tą pogardą i nienawiścią do tych ludzi.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Nie wiem czy wszyscy pamiętają, ale przed wyborami w 2015 (tymi, gdzie powrócili do władzy) dosłownie schowali Kaczyńskiego do szafy. Nie było go nigdzie, zero. Tak samo reszta świrów jak Macierewicz, Pawłowicz. Wypuścili ich dopiero po ogłoszeniu wyników.
  • Odpowiedz