Wpis z mikrobloga

W ogóle kisnę z tego jakie skaranie boskie mają eksperci PR z pisowcami. Tyle starań, Kaczyński wywiadu udziela, taki fajny jest, Bartosiaka czyta. A tu wychodzi Terlecki i hui niech Cichanouska #!$%@? do Moskwy skoro była w jednym pomieszczeniu z Czaskoskim hehe. Próba nauczenia pisowców jakiejkolwiek politycznej ogłady to jak próba nauczenia XVI wiecznego chama dworskich obyczajów.

#bekazpisu #bialorus
  • 26
@Kosmiczny_pies_Kazak szlachta #!$%@?!

Mi to się kojarzy ze sceną z Ogniem i Mieczem, gdy bohaterowie spotykają nawalonego ferdzia. Takich jak on było więcej i doprowadzili do rozbiorów. Teraz też tacy doszli do władzy. Głupi, bez oglądy ale wiedzący, że takiej patoli jest więcej i wystarczy rzucić garść srebrników i 30-40% pewne.
polscy wyborcy w większości chyba lubią taki prostacki styl.


@dthprf: lubią, bo Polak nie lubi jak ktos jest mądrzejszy od niego, ma inne zdanie i mówi, że trzeba robić coś co Polakowi nie w smak. A taki pisowiec opluje Niemca, da 500 złotych i zaśpiewa Boże coś Polskę, i jest fajnie.
generalnie rządy pisu mnie tak brutalnie otrzeźwiły jeśli chodzi o sort odpadów z którymi przyszło mi dzielić to państwo że 5 lat temu mi by się nie mieściło w głowie że mógłbym aż tak pogardzać kilkoma milionami rodaków. Jestem zmęczony już tą pogardą i nienawiścią do tych ludzi.


@Atomizer69: przeczytaj co napisałeś, ale powoli.
@Kosmiczny_pies_Kazak: Ale przecież Kaczyński nigdy nie wypierał się, że do partii chamów, brudasów i meneli lubi rekrutować. Przy ludziach na poziomie za mocno byłoby widać, jakim nieokrzesanym prostakiem sam jest. Zaraz by się kolejka do stołka lidera zrobiła. Po co mu to?

Sam Kaczyński miał powiedzieć:

partia jest narzędziem do robienia porządków w Polsce, a brudną ścierką też można sporo brudu wytrzeć