Wpis z mikrobloga

Sousa? TOP - w końcu ktoś gadający z sensem, a nie jak Brzeczek do Bielika "Wchodź i próbuj". Marzenie ściętej głowy, ale ugrajmy coś na tym EURO.. niech chociaż powtórzą EURO2016. Liczę na dużo, ale niech pokażą mental i wejdą w każdy mecz jak po swoje, nawet z Hiszpanami. Niech im ten Sousa dalej wbija do łba mental, bo za poprzedniego selekcjonera to było:

https://www.meczyki.pl/newsy/krystian-bielik-trener-brzeczek-nie-dal-mi-zadnych-zadan-powiedzial-krystian-probuj/122411-n

Także niech każdy obrońca byłego selekcjonera oraz szanowni mejweni z Kanału Sportowego krytykujący zatrudnienie Sousy niech sobie przypomną, co za polskiego selekcjonera było wpajane zawodnikom. A raczej co nie było wpajane, bo gadka do piłkarza "Krystian, próbuj" na poziomie reprezentacyjnym to śmiech na sali. Współczuje Lewandowskiemu, kibicom i reszcie piłkarzy zmarnowanych dwóch lat. Boniek trochę przysnął ze zmianą, ale obudził się na ostatnią chwilę.
#reprezentacja #kanalsportowy #pilkanozna #weszlo
  • 9
@iksboks: Nie da sie w ogole porownac goscia do naszego ligowego dzemiku - fachowiec przez duze F. Kiedys strasznie cisnieto z BENHAKERA, bo obrazil podobno niektorych swoja eypowiedzia o drewnianych domkach. Widac na przykladzie SOUSY, ze nadal aktualne.
@iksboks: bo z pewnością piłkarze za Brzęczka nie mieli czegoś takiego jak odprawa taktyczna i trzeba było im wszystko tłumaczyć minutę przed wejściem żeby przypadkiem nie zapomnieli. Nie wiem czym ma mnie póki co przekonać Sousa- tym że nie wyszliśmy z połowy z Anglą czy straconymi 3 golami z Węgrami.
Współczuję piłkarzom także straconego tego roku, bo jedyny pomysł na kadrę jaki ma Sousa to 3 obrońców, których wymusił Boniek
@miki4ever: Ja nie zamierzam bronić Brzęczka, bo z nim wiele byśmy nie osiągnęli. Ale Sousę Boniek wybrał tylko ze względu na ustawienie i póki co nie ma mnie co do niego przekonać. Wiadomo, że wszystko rozstrzygnie Euro i kolejne eliminacje i oby to serio wypaliło
@miki4ever: XD. Dlaczego tak? Ja się po Euro nie spodziewam cudów: musimy wygrać ze Słowacją, jak to da wyście z grupy to ok. W 1/8 i tak raczej na kogo nie trafimy to przegramy.
Z tą dyskusją to jest trochę tak, że była moda na krytykę Brzęczka to wszystko było na świeczniku. Teraz przyszedł nowy gość, którego ludzie nie znają to skończyła się polemika
@tomex1909: Skończyła się polemika, bo dziennikarze nie wiedza jakie pytania zadawać. U nas to jest pudelek, a nie dziennikarstwo sportowe.

Chodzi o Pekharda i Juranovica, im szybciej wrócą do klubu tym lepiej. Dobrze, ze Kapustka i Slisz nie dostali powołania, odpoczną przed sezonem.
@tomex1909: Brzęczek #!$%@?ł głupoty, gdzie sami piłkarze zastanawiali się z kim pracują. Patrz wywiad Lewandowskiego i słynne 7 sekund, albo wywiad z Bielikiem wyżej. Teraz przyszedł gość, który robi odprawy, tłumaczy i #!$%@? gadając z sensem podczas przerwy meczu. A Brzęczek? Typowa polska myśl szkoleniowa a la Smuda "#!$%@? grają, #!$%@? ich". Gość nie nadawał się na reprezentacje i tyle, nie ten lvl po prostu.

No i Sousa swoimi decyzjami prowokuje