Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@szyderczy_szczur: co ciekawe utwór miał być anty narkotykowy, jednak został odebrany i przekrecony o 180stopni, do czego też Karolina wraz z l.u.c. nawiązuje w piosence "demakijaz".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kozaqwawa: a to nie wiem nawet, nie skupiałem się na jej twórczości, bardziej l.u.c. słucham, stąd też wiem o tym utworze:)
  • Odpowiedz
@nexpo: > co ciekawe utwór miał być anty narkotykowy, jednak został odebrany i przekrecony o 180stopni, do czego też Karolina wraz z l.u.c. nawiązuje w piosence "demakijaz".

@nexpo: to ludzie dalej tego nie ogarnęli?
  • Odpowiedz
co ciekawe utwór miał być anty narkotykowy, jednak został odebrany i przekrecony o 180stopni, do czego też Karolina wraz z l.u.c. nawiązuje w piosence "demakijaz".


@nexpo: zupełnie jak Mury Kaczmarskiego.
  • Odpowiedz
co ciekawe utwór miał być anty narkotykowy, jednak został odebrany i przekrecony o 180stopni, do czego też Karolina wraz z l.u.c. nawiązuje w piosence "demakijaz".


@nexpo: to nie jest jakieś bardzo ciekawe bo dla każdej osoby z IQ wyższym od rozwielitki powinno być to oczywiste, ale Polacy są za głupi żeby usłyszeć i zapamiętać coś więcej niz 6 słów pod rząd i potem mamy takie kwiatki jak Windą do nieba -
  • Odpowiedz