Wpis z mikrobloga

Co do #!$%@? - odkryłem cały korporacyjny poziom nad ulicami z mnóstwem korpo ludzi, knajpami, wyswietlaczamia, prywatnymymi lądowiskami dla AVek, boiskiem do koszykówki i innymi bajerami, który nie ma żadnego bezpośredniego wejścia ani połączenia z resztą miasta - można albo użyć wysokiego skoku od strony badlandów albo zeskoczyć z autostrady...

#cyberpunk2077
  • 50
@JestemRobotem010110: @Umeraczyk: @PeIIeus: @Pabbcio: @Rad-X: @dididoox: to wszystko co widać na tym filmiku to jeden wielki obszar korpo do ktorego nie ma zadnego wstepu poza zeskoczeniem z autostrady w tym jednym miejscu co pokazalem na screenach wyzej

te mosty łączą część korpo z niestniejącą stacją metra (przez którą nadal jeżdżą pociągi i do której łażą ludzie)
@ApacerPL: daj screena tego wejscia. obleciałem dookoła całą lokacje - jest otoczona wszędzie albo murem albo barierkami i przepaścią. jedyny sposob dostania się to zeskoczenie z autostrady.
@ApacerPL: ok, gps pokazuje właśnie to miejsce co dwa screeny wyżej pokazałem - stoją tam zawieszone w powietrzu automaty. Przy okazji znalazłem drugi sklep odzieżowy Jinguji, który jest w pełni wyposażony ale zamknięty i niedostępny z niewiadomych przyczyn (inny niż ten co w downtown z questem bullets), fajną lokację z przejściem w szklanym tunelu między przystankiem metra a restauracją z widokiem, którego to przejścia wcześniej nie znałem i w końcu znalazłem
@Nihas: tam się w okolicy więcej rzeczy odjaniepawla jak w pełni wykończony ale niedostępny drugi sklep Jingui czy easter egg związany z Peanuts (po polsku chyba Fistaszki?), komiksu/serialu z psem Snoopy, którego osobiście nie znam, ale kojarze postacie. Nawet zabawny easter egg :) I chyba jako pierwszy go znalazlem, bo nie ma go ani w bazie datashards na fandomie ani nie znalazlem wzmianki w google ( ͡° ͜ʖ ͡
@Nihas: a grom ich wie - GPS poprawnie wskazuje drogę po schodach, których nie ma czyli zostały narysowane navmeshe dla gracza ale z jakiegoś powodu albo zapomnieli zrobić tych schodów albo je usunęli i celowo zabudowali aby gracz nie właził. Za ścianą zostawili ukryte automaty, które miały być koło tych schodów (widać zapomnieli ich usunąć). Cała lokacja wydaje się być dodana na późniejszym etapie bo pod nią znajduje się normalnie ziemia
@pablo397: Ogólnie ta lokacja wydaje mi się najbardziej żywa w całym mieście, wszędzie się coś dzieje, ktoś gra na instrumencie, dzieci się bawią, korposi piją drinki, i nawet NPC nie znikają gdy zaczyna się strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda że całe miasto tak nie wygląda.
dobry klimat. Jest tam coś do roboty, jakieś questy? Oprócz tego co już opisałeś powyżej?


@Budo: jak ma być coś do roboty, jak nie możesz tam nawet wleźć jak nie odnajdziesz dwóch tajemnych ścieżek, których dewsi zapomnieli usunąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale obok masz easter egga związanego z trauma team i komiksem/serialem snoopy - poszukaj dobrze (jest na zewnątrz tej lokacji)
@Nihas: to chyba jakaś testowa lokacja bo jest mega dużo punktów gdzie NPC mają aktywności dodatkowe - dwa razy ćwiczenia yogi, dwa razy boksujący npc, często odpalają się losowe dialogi NPCów, jest kilka punktów z dzieciakami - bawią się dronem, rzucają kamieniami w niesprawną wieżyczkę ochroniarską. Bardzo mocno upakowana zawartość poboczna NPCów - to wszystko jest oczywiście w pozostałych dzielnicach ale bardziej rozrzedzone co daje wrażenie martwego miasta.

A tutaj co