Wpis z mikrobloga

Dosłownie przed minutką na Tubie wylądował już 227 odcinek Gamingowego Przeglądu Tygodnia. Mam nadzieję, że moja WSPANIAŁA miniaturka zachęci Was do ogladania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poniżej WIELKI skrót:

- Land of War: The Beggining opóźnione o kilka dni. Nowa data premiery to 10 czerwca. Powód? Nazistowskie symbole. W grze o II WŚ. Serio.

Świat oszalał xD

Mamy też bardzo krótkie newsy:
- #battlefield6 zostanie zaprezentowany 9 czerwca.
- Crytek zapowiedział zremasterowanie całej trylogii #crysis
- CD Projekt RED pracuje nad nową grą AAA. Jaką? Krążą plotki, że ma to być Thorgal.
- #dyinglight 2 dostało oznaczenie 17+. Będzie krew i segz.

- Ubisoft zaprezentowal nam Far Cry 6. Na niekrótkim zwiastunie widzimy setup świata i fragmenty gameplayu. Mapa ma być większa niż w jakiejkolwiek poprzedniej części. Będziemy mogli wybrać czy gramy panią, czy panem (tylko 2 płcie?? pff). Szczerze? Zapowiada się... nieźle?

- Modder pracuje nad starusieńkim Enemy Territory. Znamy tę grę z trybu multiplayerowego - bo tylko ten tryb był dostępny. Ale okazało się, że posiadała ona także kampanię single player - i ten tryb stara się odkopać modder-archeolog.

- EA ugięło się pod komentarzami fanów Mass Effect i w nadchodzącej łatce da nam opcję zmiany języka mówionych dialogów. Do tej pory zarówno napisy jak i dialogi musiały być w tym samym języku. Yay!

- Sony nawiązuje dziwną współpracę - odc. 2137. Tym razem możemy kupić podkoszulki firmy Balenciaga z nadrukiem "PS5". Cena? Prawie tyle co w Pepco - raptem 2500zł za T-shirt, albo 3200 za bluzę. Przy kupnie dziesięciu - jedenasta GRATIS!

- Fani soulslike'ów powinni zainteresować się tytułem Bleak Faith: Forsaken. 2 lata temu dwójka twórców zebrała na kickstarterze środki na produkcję. Przez ten czas było o grze cicho, ale w minionym tygodniu wydany został obiecujący zwiastun.

#gry #ciekawostki #zainteresowania #gpt
  • Odpowiedz