Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski , powiedzcie jak uważacie, czy puder bananowy może uratować zbyt jasny podkład? Mam bardzo jasną karnację, potrzebuję podkładu jasnego, ale i z żółtymi tonami, bo w takim odcieniu mam szyję i dekolt. Niestety kupiłam dwa nieznane mi podkłady i owszem, są jasne, ale są również neutralne, bez żółtych ani różowych tonów, na mojej twarzy są białe i bardzo nie lubię tego efektu, bo wyglądam jakbym była po prostu chora :D Nie chce mi się bawić w jakieś mieszanie podkładów czy pigmentów, a czytałam że puder bananowy dodaje takiej żółtości na twarzy. Może Wy używacie jakiś fajnych? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

#makijaz
#uroda
#kosmetyki
#pytanie
  • 2
@Giovanna95: Dla mnie to on był praktycznie jak transparentny. Zrobiłam ostatnio podobną wtopę, tylko że kupiłam za ciemny, jakieś rozjaśniacze i mieszanie tego jest totalnie nie dla mnie, ale ziomówa mi pokazała sposób, który jestem w stanie znieść, czyli po prostu wyciskam pompkę tego za ciemnego na dłoń i pompkę jaśniejszego i nakładam beauty blenderem normalnie i bardzo ładnie się blendują na twarzy, nie muszę nic dolewać itd. XD