Wpis z mikrobloga

Rozmowa Maliny Błańskiej z Jasiem Kapelą. Błańska od 30 minuty odnosi się do bywalców #przegryw #stulejacontent #blackpill Stwierdza że często rozmawia ze znajomymi na temat tagu, zastanawia się jak pomóc zagubionym mężczyznom którzy głównie pochodzą z małych miast, stwierdza fakt że kobiety wyjeżdżają do miast wojewódzkich a Ci mężczyźni zostają w swoich miasteczkach, nienawidzą kobiet, rośnie w nich frustracja i głosują za #konfederacja bo widzą w nich swoich przedstawicieli. Polecam całość bo gdzieniegdzie pojawia się temat wykopu. Błańska uważa że potrzebne jest rozwiązanie tego problemu bo jest to bardzo ważna sprawa, ale spłyca wszystko do tego że skoro jesteś incelem to głosujesz za konfederacją.
  • 66
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: Oglądałem i też mnie ten wątek uderzył, że z jednej strony pojazd po Stanowskim, że konserwatysta i frustrat, a z drugiej spłycanie problemu, o którym się mówi. Dla mnie to hipokryzja.
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: jezziiuuuu litości ludzie! Przecież ona ma móżdżek mniejszy niż ten cały Jasio tylko wypełniony feministyczną papką. Tak w ogóle to kim ona jest (°°
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: Co oni mają z tą konfederacją?

Banda, bogatych "wałkowiczów" która nigdy nawet nie zbliżyła się do przegrywu, nigdy nie pracowała w januszexie i doiła z mniej zaradnych ile wlezie...
  • Odpowiedz
@mathias94: Były ankiety na tagu blackpill i większość glosowala na Konfe. Nawet Mencełe przyznał, że 80% targetu Konfy to mężczyźni.
Pewnie jest kilka przyczyn takiego stanu rzeczy, ale czytając tagi przegryw i blackpill nietrudno wyjść z wrażenia, że stali bywalcy często obwiniają za obecny stan rzeczy rewolucję seksualną i liberalizację społeczeństwa, a w kontrze do tego stoi, przynajmniej publicznie, Konfederacja.
  • Odpowiedz