Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szaloneneutrino: Miały być na drugim kanale który potem też usunął tam gdzie wrzucił filmik z listem otwartym do wykopu. Albo będzie próbował dalej coś tworzyć na YT albo faktycznie przeniesie się na jakieś niszowe strony typu bitchute, altcensored gdzie pewnie będzie miał mniejsze zasięgi. Niewiadomo jak w tym wypadku postąpi.
@szaloneneutrino: jestem liberałem i dla mnie socjalizm to gowno (wiec nie wyjeżdżaj z lewica i zendbergoem), tak samo jak promowanie autorytaryzmu społecznego i altrightpwego gówna prosto z 4chana i zincelałych prawaczkow z usa, płakusiających, ze życie społeczne nie wygląda juz jak w latach 50, a kobiety robią na co mają ochotę, a nie to co każe im system społeczny, archetypy i ramy i patriarchalizm który wtedy panował.

Co jest nic nie
@youngpablo: Całe twoje zdanie to bełkot altrightowa autorytarna spolecznie ideologia. To jest wprost z lewicowych ideologów wycięte zdanie, więc jak ich naśladujesz to sie nie dziw, ze cie z lewicą kojarzą.

jestem liberałem i dla mnie socjalizm to gowno

To czy jesteś za państwowym szkolnictwem, służbą zdrowia, energetyką, zasiłkami dla bezrobotnych?

bo jest się zboomerowanym 20/30 latkiem...

A tu widać zwykłe chamstwo i buractwo. Nie znasz kogoś, a ciśniesz mu, że