Wpis z mikrobloga

@Suplement_Diety: dla poczatkującego raczej nie trzeba ogarniać mechanikę spotowania, camo, miejscówki na mapie, mieć pojęcie w doborze perków oraz materiałów. Ale jak już ktoś to ogarnia to nie powinien mieć problemu, 288/308 peny dużo wybacza i początkujący nawet nie musza znać weakspotów na czołgach by nim dobrze grać
@Suplement_Diety: szwedzkie tdki są papierowe, jeśli staną naprzeciwko czołgu z odpowiednio dużym działem. Jeśli chce ci się uczyć, które czołgi każdego tieru mogą cię przebić bez problemu, a które tylko z najwyższym trudem, to śmiało, ale wątpię, żeby to było przyjemne zajęcie dla początkującego.
No i musisz polegać w nich raczej na dpmie, niż na obrażeniach od pojedynczego strzału. To też może być trudne.
@Suplement_Diety: Trochę ci zajmie nauczenie się tych czołgów ale potem są naprawdę przyjemne. A do 8 tieru szwedzkie td to szroty może z wyjątkiem ikv 103 z trollem resztę będziesz musiał przemęczyć bo nie maja nic wspólnego z tym co jest od 8 tieru. Powodzenia na polu bitwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A do 8 tieru szwedzkie td to szroty może z wyjątkiem ikv 103 z trollem resztę będziesz musiał przemęczyć bo nie maja nic wspólnego z tym co jest od 8 tieru.


@Przemosz: nie zgadzam się. Udes03 to jeden z najciekawszych td'ków w tej grze - ma kozackie maskowanie w trybie snajperskim, podnoszenie działa(!), wysokie obrażenia od strzału, dużą penetrację i mały rozrzut. Jedyna bolączka to ponad 8s przeładowania i mały zasięg
@hlorek: Własnie sie zastanawiałem czy dobrze to napisałem chodziło mi do 8 czyli 4,5,6,7. Oczywiscoe ze udes 03 jest kozacki sam mam na nim kupę bitew i 3 moe Także zgadzam się ze wszystkim co piszesz