Wpis z mikrobloga

@PierwiastekzANS: ty jestes nie tego jakis? laska sobie reklamuje uslugi za darmo i tyle, nie ma zamiaru spotykac sie z klientami na nic innego niz te uslugi. co ty sobie ubzdurales z tym ruchaniem za tatuaz xD


@Jelony: A jak myślisz dlaczego dziewczyna ma 90% kilintów z tindera, odpala im się protokól, "jak #!$%@? szajs to zaruchasz" i idą #!$%@?ć szajs.
  • Odpowiedz
Człowiek traci czas na gadkę z taką osobą, to tak jak szukanie tego małego #!$%@? X do zamknięcia reklamy. #!$%@? tak samo.


@rozklekotany: więc po co traci ten czas, skoro od początku wszystko jest oczywiste? Już po pierwszych trzech wiadomościach było wiadomo, a przypuszczam, że mogło być jeszcze wcześniej - po przeczytaniu jej opisu, bo takich dziewczyn jest sporo ¯\_(ツ)_/¯

Znaleźli się obrońcy regulaminów. Niech sobie reklamuje dziarki, nie bardzo
  • Odpowiedz
Ja tam nie widzę problemu, że mężczyźni robią sobie tatuaże. Laski same piszą, że to ich kręci. Trzeba tylko sprawdzić cenę, czy jest konkurencyjna.
  • Odpowiedz
@upodlator ouuuu, obrzydliwe? XD a jak była afera na wykopie z olx. Sprzedam GTX 1060 NIE 1070, NiE 1080, NIE 1050 i w wynikach wyszukiwania pojawiały się nie te oferty, na które miałeś ustawiony alarm. Dokładnie jest to samo tutaj. Masz ustawiony przedział 18-30 lat, zasięg 15km, dziewczyny, a wyskakuje oferta usuwania tattoooo. Nie wiem jak można czegoś takiego bronić w ogóle WTF xD
  • Odpowiedz
@rozklekotany: mnie akurat ani jedno, ani drugie nie drażni. A i raczej z aferkami wykopowymi nie jestem na bieżąco i w nich nie uczestniczę, choć wiem o czym mówisz. Masz trochę racji w tym co piszesz, że dla pewnych osób może być to uciążliwe, ale jednak skala problemu jest zupełnie inna - problemem OLX był lub jest wysyp takich ofert/spamu, a nie jeden cwaniak na kilkaset

Ja nie zgłaszam takich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PierwiastekzANS: Dobrze ci napisała a ty się zesrałeś, gdyż liczyłeś, że kobita z poza twojej ligi, chce coś konkretnego od takiego robaka.
Jak coś działa, to nie jest głupie.
  • Odpowiedz