Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam konta ale lubię sobie czytać Mirko od czasu do czasu. Zaznaczam od razu że urodziłem się na #emigracja i de facto polska dla mnie jest ta zagranicą. Za każdym razem jak wracam do Polski zobaczyć się z dziadkami to uderza mnie ta byle jakość u rodaków.

Idę do sklepu i nie ma ani jednego przystojnego polaka i ani jednej ładnej dziewczyny. Wszystko grube, owłosione, zmęczone, lyse, źle ubrane.

Idę do klubu lub na piwo, i jak nie brzuchy piwne to tandetne ubrania i gburowate zachowanie. Czasami będzie parę kogucików którzy będą próbowali się pokazać, i widać ten tani szpanw bwm na kilometr. Nic nie jest na luzie, nic nie jest dla funu.

Mam wrażenie że połowa polski żyje dla szpanu a druga połowa przestała już żyć bo oddala całe swoje zdrowie i młodość na rzecz swoich bąbli i kredytu.

Ja wiem ze nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ja wiem ze w Niemczech są bauery a we Francji poilus. Ale mimo wszystko ilość kartoflanych twarzy i zmęczonych kobiet na 100 w Polsce przybija wszystkie inne kraje.

Jak jest jakaś ładna dziewczyna to od razu ma tak wysoko nos postawiony ze wygląda jakby srała wyżej niż dupe ma. Czasami się zastanawiam czy to nie są te mityczne chłodne Ukrainki (falowane włosy, mini lub mini shorty, bardzo chude)

A i dla wszystkich hejterow, stety lub niestety odziedziczyłem dobre geny i nazwalibyście mnie chadem. 2 metry wzrostu, siłownia od 10 lat i mam dobrze płatny zawód. Dziewczyny ogólnie w Polsce nie mogą się ode mnie odkleić ale jakoś jeszcze nie spotkałem żadnej ładniejszej od mojej żony.

#niebieskiepaski #rozowepasko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b7dd7ca87454000bf0aba1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6
ŻarliwaUkochana: OP do Bialazona: Ale ja wiem bardzo dobrze z czego to wynika ale podobno Polska to kraj miodem i mlekiem plynacym? Ale zostawmy zarciki na bok - nawet bedac biednym mozna byc zadbanym i na luzie. Popatrz na Amerykanow czy na Anglikow co maja student loans. Maja po 60-120k dolarow dlugu, jedza zupki ramen a mimo wszystko maja luz, potrafia sie ubierac i wygladaja schludnie (moze nie chudo ale schludnie).
@AnonimoweMirkoWyznania: co do tych tanich zegarków to zgaduję, że na zachodzie nie jest lepiej, pewnie też dużo ludzie noszą marek typowo modowych (ale niestety nie miałem kiedy wyjechać gdzieś od 3 lat, więc mogę powiedzieć, że jedynie tak mi podpowiada intuicja).
Za każdym razem jak wracam do Polski zobaczyć się z dziadkami to uderza mnie ta byle jakość u rodaków.


@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie gdzie mieszkasz w swoim kraju, a dokąd przyjeżdżasz odwiedzić dziadków w Polsce. Jeżeli na co dzień w dużej metropolii, a przyjeżdżasz do jakiegoś małego/średniego miasta na prowincji, to nie kraj stanowi największą różnicę. Posiedź tydzień w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu.