Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pusiarozpruwacz: bo reprezentuje LaMasie, jego gra to jest kwintesencja stylu Barcelony.

Ma mankamenty, ale gdyby tak Koeman postawił na niego w takim stopniu jak na Trincao to kto wie co by było.
Gdyby Koeman rotował Puiga z Pedrim, a nie zajechał go totalnie, to kto wie co by było.

Jest w jego grze coś co sprawia przyjemność z oglądania. Ale chłopa musi nad sobą popracować mocno.
@apaczacz jego gra czyli co? Znikanie w meczu? Czy poprawianie grzywki? Ten człowiek to jest idealny przykład zaślepienia kibiców i prosta droga do dalszego pogrążania Barcelony. Ta mityczna kwintesencja La massi i stylu Barcelony to jest futbol na dzisiejsze czasy archaiczny i prowadzący do dalszych kompromitacji. Nadzieja w odbudowę jest w Pedrich i Moribach a nie Puigach i aleniach.
@apaczacz chłop lata bez składu i ładu po boisku. Jest wszędzie i nie ma go nigdzie. Jedno prostopadle podanie na mecz, czy kółko aka Xavi/Iniesta nie robią z niego cracka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pusiarozpruwacz: @v1xi: @XdareckiX:

Panowie, ja zdaje sobie sprawę jakie ma mankamenty.
Widziałem jak gra.

Chłopak ma potencjał, a jedyny trener jaki dał mu jakieś szanse to był Setien.

Tu można coś jeszcze poprawić z nim, a jest sporo takich rzeczy. Ale jak chłopak wziąłby się w garść i dostał szanse to ja to widzę.