Wpis z mikrobloga

@send_nudles: Możesz rozejrzeć się u nas na sklepie :) Nie jesteśmy producentem żadnego z olejków, wybieramy co chcemy sprzedawać sami, więc nie jesteśmy naganiaczami na swoją firmę :) Wejdź do nas, poczytaj i zobacz czy któryś z olejków Cię interesuje. Jakbyś miał pytania to pisz śmiało, a jakbyś się zdecydował na zakup to GREENPHARMA10 - 10% zniżki na zakupy :)
@send_nudles: olej mi nie pomógł, na napady paniki jedynie szerokopojęta terapia, medytacja i ewentualnie ssri/snri bądź prega i doraźnie alpra.
Ale pytasz co może pomóc więc przyczynowo jedynie terapia ale prawda jest taka że silne zaburzenie lękowe nigdy do końca nie minie, jedynie można zmniejszyć jego natężenie i nauczyć się z nim żyć. Powiedziała mi to pewnego dnia jedna psychiatra, są tacy co twierdzą że wyszli prawie całkowicie, z naciskiem na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@send_nudles: tak jak wyżej, ale przetestuj sobie bo każdy jest inny trochę. Mi taniej wychodziło kupować ziółko cbd niż olejki. I rzeczywiście przetestowałem kilka i większość słabo działała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@send_nudles: dawkowanie tych olejków jest takie i tak, że taka buteleczka starcza na kilkanaście użyć max. Dlatego ja wolałem właśnie susz. Nawet za 5zl za gram szło chyba dostać, a gram starczał na 3-5 użyć.