Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1118
Czołem, Mirasy i pijcie ze mną kompot!
Właśnie dostałem awans i podwyżkę, wygrywając wewnętrzną rekrutację w firmie, w której pracuję. :-)
Od teraz będę zarządzał 6 osobowym zespołem. To zapewne dla większości nic specjalnego, ale mimo wszystko bardzo się cieszę.

Jestem gościem znikąd, który przyjechał do #uk prawie 7 lat temu sam jak palec, zmagał się z problemami psychicznymi, depresją i niską samooceną. Długo zajęło mi dojście do równowagi i stabilizacji, po drodze popełniłem dziesiątki błędów, ale nigdy nie przestałem wierzyć, że w końcu odmienię swoje życie. Nadal mam wiele do zrobienia, ale w końcu mam dowód, że jest to osiągalne.

Wiem, że to wszystko banały, ale musiałem się tym podzielić z szerszym gronem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza
  • 57
  • Odpowiedz
Gratulacje! Miło się czyta jak ktoś dostaje zasłużony awans. Przygotuj się merytorycznie, w najbliższym czasie będziesz tworzył swoją markę, niestety łatwo popełnić błąd. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało.
  • Odpowiedz
  • 0
@pokey Brian Tracy przede wszystkim
Simon Sinek
Dale Carnegie
Tim Ferris
Stephen Covey
"extreme ownership" (mega polecana ale jeszcze sam nie przeczytałem)
  • Odpowiedz
@Kresse: xD

Jakbym umiał być takim #!$%@?, to nie byłby mój pierwszy awans w życiu. xD

@Tehnikolor: Cierpliwości, jeszcze dużo przed Tobą ( ͡° ʖ̯ ͡°) nauczysz się życia od nowa niestety i będzie zimny kubeł ale nie zawsze tak jest, czasami się zdarza taka fucha bez żadnego uszczerbku na psychice, pewnie zależy od podwładnych.

Jak pierwszy raz awansowałem jak byłem jeszcze młodym gnojem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMercyIncluded: Śmieszne, że to piszesz, bo parę lat temu, jeszcze na starym koncie, byłem dość częstym gościem na tym tagu. Wrzucałem pełne żalu wpisy, komentowałem i plusowałem. Dopiero po czasie zauważyłem, że to wszystko tylko pogłębia mój beznadziejny stan. Konto więc usunąłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tehnikolor: Gratulacje i powodzenia.
Ile czasu robisz robisz w tej pracy, że dostałeś taki awans?
Lubisz to co robisz czy po prostu pasuje ci kasa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@m0rgi: Dzięki! Pracuję tu od 3 lat.

Lubię to, bo mogę sobie sam zorganizować dzień i nikt nie stał mi nigdy nad głową. Dodatkowo ludzie są w porządku, czuję się lubiany, szanowany i doceniany. To bardzo ważne, bo przez większość życia byłem wyśmiewany i izolowany ze względu na swój wygląd.
No i od teraz pasuje mi też kasa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz