Wpis z mikrobloga

Elo Mircy. Macie teorię dlaczego na #tinder i innych tego typu ściekach, bardzo dużo dziewczyn wstawia fotki na których wygląda mega ohydnie ? Chyba to działało zawsze odwrotnie, że wolały się upiększać. A teraz przerzucam ten stuff w lewo i w lewo i zbiera się na wymioty. I żeby było jasne, nie mówię o tym że są brzydkie. Tylko że się obrzydzają. Robią jakieś ohydne miny, wstawiają foty z jakimś zamglonym wzrokiem jak po narko, uśmiech to może 1/20 dziewczyn tam ma, wiele deformuje sobie twarz i głowę jakimiś filtrami z rogami itp. Z czego ten dramat wynika ? Końcowe stadium upadku ludzkości ?
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Nie wiem, spotkałem się jakoś z 6ścioma dziewczynami i na wyglądzie się nie zawiodłem ani razu. A co ma niby dać wstawienie swojej fotki z miną mordercy, dorobionymi rogami z rozciągniętego graficznie czoła i wzrokiem osoby ledwo kontaktującej ? Wywołanie torsji ? Udaje się, tylko po co ?
  • Odpowiedz
Nie wiem, spotkałem się jakoś z 6ścioma dziewczynami i na wyglądzie się nie zawiodłem ani razu.


@NiceDayForFishing: a cieszylibyś się gdyby było inaczej? Jasne że nie.

A co ma niby dać wstawienie swojej fotki z miną mordercy, dorobionymi rogami z rozciągniętego graficznie czoła i wzrokiem osoby ledwo kontaktującej ? Wywołanie torsji ? Udaje się, tylko po co ?


@NiceDayForFishing: na żywo będziesz miło zaskoczony bo będzie lepiej wyglądać
  • Odpowiedz