Wpis z mikrobloga

#lego store w Arkadii w #warszawa - ch...wo i stabilnie.

40+ osób w kolejce, ciągle się ona powiększa i czas czekania to 1.5h. Jeśli ktoś wpadł na ten sam pomysł co reszta ludzi tam w kolejce (pokazać dzieciakom klocki) to bym Wam to odradzał - no chyba, że macie cierpliwe dziecko i wolny wieczór.

Dobrze, że można sobie te klocki przez neta zamówić i ominąć kolejkę xD
  • 16
@pablosik: a ten to znam. Ale chciałem kupić zestawy, które się dzisiaj pojawiły w sprzedaży, i będą przynajmniej 2-3 miesiące dostępne tylko w oficjalnym sklepie. Nigdy prawie tej serii nie widziałem w dużo niższych cenach w innych sklepach, więc jak mam zaoszczędzić 2-5 zł na pudełku, to równie dobrze mogę kupić w oficjalnym dzisiaj i zapomnieć o polowaniu na promocję gdzie indziej za jakiś czas
@damw: XD
Polecam flagowy sklep lego na Leicester Square. Kolejki mniejsze, czas oczekiwania mniejszy, nawet w pierwszy dzień luzowania restrykcji, gdzie dzieciaki miały wolne nir było tragedii. Czekałem jakoś 15-20 minut XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damw: zamówienia z neta można odbierać w oddzielnej kolejce? Czy chodziło Ci że z wysyłką do domu xD btw. może dziś jest kolejka większa przez dzień dziecka
zamówienia z neta można odbierać w oddzielnej kolejce? Czy chodziło Ci że z wysyłką do domu xD


@kamdz: do domu zamówiłem z oficjalnej strony. Przecież nie będę marnował kolejny raz czasu na dojazd tam na miejsce
@janusz_mustermann: no właśnie nie jestem pewny. Mimo wszystko jest to nadal jakaś ciekawostka.

Chociaż kurde - podobny sklep jest w GalMoku a jedyna różnica to będzie brak punktów VIP. Nie ogarniam, czemu akurat do Arkadii ludzie jadą xD