Wpis z mikrobloga

@Jqyla33: to są hipokrytki i zazdrośnice plujące jadem, same mają nieudane życie miłosne i seksualne, to całymi dniami siedzą na grupach i wyzywają dziewczyny takie jak Kara, myślałby kto, że wszystkie dziewice orleańskie haha już to widzę, same pewnie nie raz nie dwa dały dupy kolesiowi na imprezie, a teraz wielkie cnotki niewydymki ;)
@RudyWaldek: Ok. Tylko pamiętaj, że z twojej argumentacji mogą skorzystać też prawdziwi szowiniści, nasi, NARODOWI. Powiedzą, że nie ma różnicy pomiędzy obśmianiem wyglądu grubej Maryny a wyszydzaniem czarnego czy ruskiego. A potem wybiją szybę w jego kawiarence.
Różnica jest. Człowiek obroni się na gruncie prawa, geny już nie. W hitlerowskich Niemczech społeczeństwo przytakiwało kolejnym ograniczeniom. Żydzi nie mogli najpierw siadać na ławkach, jeździć na rowerach itd. Skończyło się na gettach i
@Nazanzibar: po napisaniu 2 komentarzy zostałem zaszufladkowany jako idiota ale wydaję mi się ze jest to kwestia niezrozumienia tekstu czytanego niż trafne spostrzeżenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla wyjaśnienia- dla mnie obrażanie za narodowość, kolor skóry, orientację, poglądy czy wygląd jest na równi złe, każda z tych osób zasługuje na szacunek, nie większy czy mniejszy - równy. Lubię sarkastyczny humor i mam duży dystans ale hejt dla
@RudyWaldek: kompletnie tego nie rozumiesz. Jeśli ja napiszę, że Bogusława przytyła dobre 5kg od początku programu to stwierdzam fakt, bo to widać i to jest bezsprzeczne (w odróżnieniu od urody która zawsze jest kwestią gustu). Ubogie słownictwo to również fakt oczywisty, bo po to oglądasz program by na tej podstawie wyrobić sobie zdanie na temat programu. Natomiast kiedy piszesz, że Białorusinka czy Ukrainka jest gorsza ze względu na geny i pochodzenie,
Natomiast kiedy piszesz, że Białorusinka czy Ukrainka jest gorsza ze względu na geny i pochodzenie, to jest to rasistowskie/ksenofobiczne


@Nazanzibar: a kiedy ja tak napisałem?

Co do Bogusławy to nie oszukujmy się ale komentarze o jej wadze nie są już tylko stwierdzeniem faktu ale od pewnego czasu są body-shamingiem.