Wpis z mikrobloga

@Jqyla33: Chamskie i prostackie, treści rasistowskie powinny być ścigane z urzędu. Wiemy z historii do czego doprowadziło tolerowanie pogardy do innych nacji (faszyzm hitlerowski, niewolnictwo, Ghana, itp.). Ciekawe czy ten babol byłby tak samo odważny, gdyby chodziło o dziewczynę z Izraela. Uważam, że wszyscy powinni mieć ochronę przed agresją rasistowską, wszyscy jesteśmy homo sapiens.
@Jqyla33: troche hipokryzją zajeżdza. O Karze nie mozna powiedzieć, że "słowiańskich genów się nie oszuka" bo to rasizm i panna jest która to pisze jest szmatą ( co juz samo w sobie jest obrażaniem za obrażanie) ale jak caly wykop sie śmieje z Bibi że jest gruba a Kornelia dostaje za w sumie za samo istnienie. Nie powiem, też się z tego śmieje ale nie widziałem żebyś bronił kogoś innego, jak
@RudyWaldek: Nie zgadzam się. Mylisz pojęcia. Mylisz rasizm z przywarami osobistymi. Można być głupim, grubym, zarozumiałym, zawistnym i to w dużej mierze zależy od danego człowieka. Człowiek może bronić swoich praw cywilnych przed sądem cywilnym, gdy napaść słowna zahacza o kodeks karny to przed sądem karnym.
Napaść ze względu na geny to wejście w sferę praw człowieka, to gnębienie niezależnie od przywar osobistych. Zaczyna się od zakazu siadania na ławkach w
@Jqyla33: one na fb od razu zgłaszają do admina jak je ktoś obrazi heheh więc już kilka razy mnie zablokowali na chwilę, za to że powiedziałam im co o nich sądzę... wiesz tekst o genach ze wschodu automatycznie określa je jako "#!$%@?, prostytutki, dziwki, szmaty", bo tak nasze patologiczne rodaczki myślą o Rosjankach, Ukrainkach i Białorusinkach... a moim zdaniem bierze się to tylko z zazdrości o urodę