Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Piterowsky:
Z tego samego powodu, dla którego policjant wystawia pouczenie zamiast mandatu, bo miał dobry humor, bo uprawiał w nocy seks, bo dostał premię, bo zaraz idzie na urlop, bo chwyciło go współczucie.
Gościu, chcesz mi udowodnić że nie ma problemu z odpalaniem rac w TPN, ponieważ leśniczy pouczył ukraińskich studentów zamiast wystawić im mandat za odpalanie rac w parku narodowym. Nie ma nic złego w przekraczaniu prędkości w mieście,
  • Odpowiedz
okej służbisto, co tam by się mogło spalić skoro stoją na kamieniach a obok jest woda. Już nie popadajmy w paranoje. Bardziej niebezpieczne jest palenie papierosów na terenie parku, a nie widzę żeby ktoś wstawiał zdjęcia ludzi na szlaku jak palą pety


@Piterowsky: Zakaz jest. Palić papierosów na terenie parku też nie wolno.

Jeśli odpalasz race wbrew zasadom obowiązującym na terenie parku, to trzeba liczyć się z tym, że mozna
  • Odpowiedz
@Piterowsky: ale wiesz, że w parku narodowym to chodzi o to żeby móc podziwiać naturę jako taką i obcować z nią we względnie nie zmienionej formie?
Dlatego właśnie w takich miejscach nie wrzeszczy się, nie robi koncertów, nie buduje za dużo hoteli itd. itp. Różowy dym jest dla ciebie naturalnym elementem górskiego krajobrazu?
  • Odpowiedz
A jak ksiądz #!$%@? kadzidłem w celu posypania głowy popiołem to jest zajebiście


@Canoodle: gdzie? W parku narodowym? I nie robi tyle dymu. Pomijam już, że popiół na środę popielcową nie bierze się z tego machania, które zwykle widać.
  • Odpowiedz
@Cooperr: do parku narodowego też chodzi kto chce. Jeszcze raz podkreślam dualizm. Jednych bronicie innym dowalicie, przy wyborze kierując się sympatiami. Czasami może się zdarzyć że ukrzyżujecie Jezusa a oszczędzicie Barabasza.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Że dla każdego wizytującego Morskie Oko powinien być najpierw test IQ i weryfikacja dotychczasowej edukacji, gdyż uważam, że Morskie Oko, Mazury, Bieszczady nie są dla plebsu, a dla ludzi, którzy coś sobą reprezentują i umieją dbać o naturę. Dla plebsu polecam wycieczki na Bałuty czy do Sosnowca.
  • Odpowiedz
@Canoodle ty chyba nie rozumiesz dualizmu.

Jeżeli idziesz do kościoła - samowolnie godzisz się na popioły, bo wiesz że to tam jest.

W parku idziesz do parku - nikt nie ma prawa tam używać rac.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Morskie oko to niestety syf totalny, piwo z kija, śmieci i pety w wodzie, oświadczyny przy dźwiękach orkiestry z trąbkami i akordeonem w tle.
Ogólnie nie polecam
Przynajmniej w sezonie
  • Odpowiedz
@Cooperr: rozumiem dualizm. Race trzeba tępić, ale z innego powodu. Używanie środków pirotechnicznych na terenie publicznym przez zdecydowaną część roku w świetle prawa to wykroczenie, ale tak jak napisałem gdyby tam stał ksiądz to wielu próbowałoby go bronić poprzez swoje stereotypowe myślenie
  • Odpowiedz