Wpis z mikrobloga

ATENCJO PRZYBYWAJ.
Kumulacja promocji + #rozdajo żelasów z okazji Dnia Dziecka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najpierw konkrety. Do wygrania dowolny worek 1KG żelków, który będziemy mieli dostępny na stronie na dzień wyboru wygranych - 3 osoby x 1 KG dla plusujących ten wpis. ʕʔ

Druga sprawa - przyjęło się, że dzieckiem jest się do 18 roku życia, to tak średnio mi się skleja, jednak pewna inspiracja jest, więc wrzuciłem na stronę -18% z kodem "DZIECKO18" do końca jutrzejszego dnia na cały asortyment, również ten objęty #promocja. Można zamawiać nawet będą pełnoletnim, nawet tego nikt nie sprawdza. #pdk

No, a w kwestii promocji, to mamy w sumie 4 asortymenty w promo - borówki w kubku, konfidenty w plastiku ze zjazdem z jednynej prawilnej ceny #2137 na pułap poniżej dwóch dych, misiaki w kubku i rodzynki w czekoladzie. Dla każdego coś miłego. Jak ktoś pisze, że żelki Gusto to kupa, to zawsze może zjeść rodzynki i powinien być zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec jak by było mało - jest darmowa dostawa powyżej 50 PLN. ( ͜͡ʖ ͡€)

Także zapraszam i życzę udanej reszty tygodnia.

@ql00 grafika specjalnie z dedykacją dla Ciebie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gusto #promocja
Kwasny_konfident - ATENCJO PRZYBYWAJ. 
Kumulacja promocji + #rozdajo żelasów z okazj...

źródło: comment_1622492259axzrC2KxEhk9nwX5ejfEGK.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glassmice: Po erytrytolowych ogółem nic nie powinno być, mają syrop glukozowy, za to nie mają cukru, przez co mają niższy bilans kaloryczny, maltitol jest pod tym względem bardziej kłopotliwy niż erytrytol jeśli chodzi o nieprzyjemności, jak ze wszystkim jednak, a ze słodzikami w szczególności - to kwestia umiaru, każdy może powodować nieprzyjemności przy dużym spożyciu, choć ja jeszcze mimo prób takiego nie osiągnąłem, jednak nadal to sprawa indywidualna. Akurat teraz
  • Odpowiedz
@Fushnikov: Oczywiście, było już przede wszystkim tutaj i trochę tutaj. Jesteśmy już po pierwszych testach i mamy wstępne dobre rezultaty dla 2 rodzajów żelków z całkowicie naturalną białą częścią, a dla innych, gdzie nie możemy zastosować tego rozwiązania będziemy robić testy w ciągu najbliższych dni i tygodni, czekamy na paczuchy z kilkoma rodzajami możliwych alternatyw dla E171. Cały czas do przodu.
  • Odpowiedz