Wpis z mikrobloga

Z okazji zatrudnienia dyrektora sportowego zwracam się do was z zapytaniem czy bylibyście zainteresowani małym podsumowaniem przygotowań do nowego sezonu? Np analizę poszczególnych zawodników, stanu kadry na poszczególnych pozycjach, nowych transferów itp. Żaden ze mnie profesjonalista ale też nie jestem totalnym laikiem i uważam, że mam troszeczkę wiedzy i informacji do stworzenia takich raportów. Jeśli nie ma zainteresowania lub moje wpisy się nie spodobają to nie będę spamował na tagu bez potrzeby. Ze swojej strony postaram się zachować pełny obiektywizm (tak, Sadloka też ocenię sprawiedliwie). Niestety żaden ze mnie pisarz, a na dodatek zbliża się sesja na studiach (mało wolnego czasu), więc niekoniecznie będą to jakieś rozbudowane opisy i raczej spodziewałbym się dość zwięzłej formy ale jeśli byłoby zainteresowanie to w wolnym czasie mógłbym coś dostarczyć. Pozdrawiam wszystkich analitycznych świrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wislakrakow

Robić jakiś kontent na tag?

  • Tak 84.5% (71)
  • Nie 15.5% (13)

Oddanych głosów: 84

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JustKebab: Dobry content na tagu zawsze jest wskazany - swoją drogą uważam nasz tag za naprawdę zajebisty. No może Samuelson jest p---------m defetystą (ale tacy też są potrzebni) oraz pewien legionista, wielki ekspert od wszystkiego, zawsze wrzuca swoje trzy grosze.

Dajesz koniu!
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: Zbiorę i przeanalizuję dostępne statystyki, a następnie opiszę swoje spostrzeżenia wynikające z oglądania danego zawodnika podczas meczu. Potem korzystając z tych danych postaram się w obiektywny sposób podsumować grę danego zawodnika w poprzednim sezonie i przedstawić jakieś przewidywania dotyczące poziomu jego gry w przyszłym sezonie oraz wypisać jakąś garść ogólników w stylu np statystyk/cech z FootballManagera.
  • Odpowiedz