Wpis z mikrobloga

Wiem że ludzi nie należy dzielić ze względu na wykształcenie bo często ludzie z niskim wykształceniem potrafią lepiej się wypowiedzieć i mieć większą wiedzę niż ci po liceum.
Już pewnie wiecie do czego pije (ulubione słowo Jareczka)?
No nie wiem, dla mnie osoba z maturą popełnia ciągle takie gafy językowe typu beżuteria czy subordynacja, to aż jest niepojęte, jego polonistka po takich tekstach to powinna menela zostawić w pierwszej klasie tego technikum przez co najmniej kilka lat.
I to nie jest przytyk czy jakieś znęcanie się nad Jareczkiem ale nie mogę zrozumieć jak człowiek który nie zna znaczenia podstawowych słów mógł zdać maturę. Bo jednak po coś te papiery się robi, a nie tylko żeby mieć.
Też dawno temu liceum kończyłem i nie znałem nikogo w swoim otoczeniu który by miał takie problemy z wysławianiem.
A i do bobolaków to nie wina alko bo nie można tak zidiocieć nawet przez alko.
I to właśnie na ten temat chciałem powiedzieć.
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
@dizel81: wbrew pozorom odpowiedz jest prosta, otóż za czasów kiedy nie pił pewnie nie był takim przygłupem jakim jest obecnie, nie zdanie matury świadczy raczej o braku jakichkolwiek chęci do nauki a nie braku inteligencji czy też wiedzy, a za obecny stan odpowiada ciągłe i nieprzerwane od prawie już 30 lat żuberków i innych "bombajów" z andrzejami na dachu czy z mariem w krzakach
  • Odpowiedz
@strusnikpospolity: maturę zdał i pokazywał, raczej alko nie uwstecznia bo jak ktoś jakoś skończył to potrafi się normalnie wypowiedzieć.
Popatrz na A.Gieremka, niby alkus, a naprawdę normalnie się wypowiada. Nawet Konon tak słów nie myli jak menel mimo że wiadomo jak z nim jest, a on zawodówkę tylko skończył.
  • Odpowiedz
@dizel81: Tak mówią wybitne jednostki na Podlasiu, pamiętaj że studiował ekonomikę, komputerostwo i deko prawo.
Więc rozumiem że dziwi Ciebie to jak on mówi, ale po prostu jesteś zbyt słabo wykształcony.
Pamiętaj on jest jednostką wybitną więc jeśli mówi "beżuteria", "subordynacja", "artykuł sponsorowany" lub rest and piss to musisz jemu zaufać bo on wie lepiej jak mówić poprawnie.
  • Odpowiedz
@dizel81 były też "płytki kukurydziane" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętaj że poziom inteligencji gra tu główna role. Na pewno gdzieś widziałeś, czy to w Internecie czy na ulicy jakiegoś żula z bogatym zasobem słów. U jednego odmóżdżanie startuje przy 200 IQ, a u drugiego przy 50 i nie ma tam za bardzo co odmóżdżać. Jaro orłem nie był co widać po ocenach.
  • Odpowiedz
@dizel81: Nie zamierzam usprawiedliwiac menela, ale alko podawane w odpowoednich ilosciach i przez odpowiedni czas bardzo uwstecznia. Czlowiek zwyczajnie idiocieje. Jeden szybciej, drugi wolniej.
  • Odpowiedz
@strusnikpospolity: @Radkovv: Tu nie chodzi o zwykle przejezyczenia, tylko o to ze menel ma sie za wielkiego erudyte i intelektualiste. Dlatego rzuca wokolo Eurekami, Pietami Achillesa, subordynacjami, tajemnicami poliszynela itp, zupelnie nie rozumiejac tych wyrazen, zawsze w zlym kontekscie, a jednoczesnie jest zbyt leniwy by poswiecic pare sekund na sprawdzenie ich znaczenia w slowniku
  • Odpowiedz