Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co można zrobić z trwającymi od kilku miesięcy remontami oprócz #!$%@? z bloku do domu? Ostatnio zaczął się kolejny, typ sam wykuwa w betonie miejsca pod instalacje elektryczną, słychać jak zacina mu się ta #!$%@? wiertarka ale pruje non stop. I to nie w godzinach południowych jak nikogo nie ma w domu, nie. On #!$%@? od 15 do 19 bite 4 godziny dzień w dzień. Jest to koles prawdopodobnie pracujący na zlecenie właścicieli tego mieszkania więc jego to nic nie obchodzi, bo on tam nie będzie mieszkał, powiem mu żeby się ogarnął to mi odpowie, że pracuje. Zresztą już tam szedłem to dokładnie mi tak powiedział. Regulamin spółdzielni mówi, że może sobie wykonywać prace remontowe do godziny 19, są jakieś inne przepisy? Wysmarować drzwi gównem żeby skumał? Można #!$%@?ć, to nie jest wiercenie gdzieś tam w tle, że włączę głośniej muzykę i jest spokój, nie, w chacie nie da się gadać, spać, oglądać, słuchać muzyki. Można #!$%@? na ławkę przed blok i słuchać #!$%@? na podwórku. #remontujzwykopem #sasiadpedal #prawo #budownictwo #remont #sasiedzi
  • 14
@rakujp: mialem goscia nad soba co chyba zrobil 10000 dziur i trwalo to z 3 miesiace, a pracuje z domu. Dodatkowo zaczynal wiercic/kuc/cokolwiek akurat jak mialem calla, ktos do mnie dzwonil, albo musialem sie skupic na czyms w pracy. Lubil tez wywiercic 3 dziury o 7 rano, a potem reszte dnia nic. Malo co tak mnie zmotywowalo do rozpoczecia budowy domu xd. Sluchawki z ANC albo szukaj dzialki, bo ta kwestia
@rakujp: kolega ma takich psychopatów w swoim bloku właściwie nieprzerwanie od grudnia 2017 r. od tamtej pory do dziś było około 60~ dni bez wiercenia czy innego #!$%@?. można #!$%@?ć, a co najgorsze - nic z takimi #!$%@?ńcami nie zrobisz pod kątem prawnym.

natomiast pod kątem bezprawnym, kolega robił tak:

-#!$%@? prądu,
-#!$%@? wody,
-kropelka lub inny szybkoschnący klej i złamanie klucza w zamku do lokalu,
-smarowanie drzwi i framugi bardzo
@wykopyrek: niby w jaki sposób bardziej ma się rozwlec w czasie remont trwający od 4 lat?

po co próbować dogadywac się z idiotą, który złośliwie wierci 7 dni w tygodniu od 4 lat?

tak, te metody skutecznie doprowadziły do przerwy w "remoncie". nie wejdziesz do lokalu, nie masz gdzie #!$%@?ć - proste.