Wpis z mikrobloga

Wiemy, że w finale będzie Basia i Krystian oraz Bibi i Simon. Jak myślicie, która para wygra i jak podzielą się głosy uczestników ?
Ja myśle, że na BiS będzie głosować: Sara, Marcin,Kara,Kornelia, Justyna
Na BiK: Ola, Natalia, Luiza, Krzysiek, Kamil, Ewa,
Nie wiem co zrobi Mauro, bo miał jednak spine z Basią.. takie są moje typy.
#hotelparadise
  • 15
@Pufin876
Marcin - Bibi i Simon
Kara - ? Lepszy kontakt ma z Baśka, chyba że pójdzie za Marcinem
Kornelia - Bibi i Simon
Krzysiek - Basia i Krystian
Maurycy - raczej Basia i Krystian
Sara - Basia i Krystian
Ola - Basia i Krystian
Kamil - Basia i Krystian
Nathalia - Basia i Krystian
Luiza - Bibi i Simon
Kuba - ?
Karolina - Basia i Krystian
Sebastian - (był na
@Pufin876: będzie 15 głosów (Maurycy się wygadał, że 5 osób nie było), a wygra raczej Bacha z Krystianem, ale dużej różnicy nie będzie.
Imo pewniaki na B&S to Sid, Marcin, Kornelia, a pewniaki na B&K to Krzysztof, Justyna i Ewka. Reszta ciężko przewidzieć, tym bardziej że są osoby typu Choina czy Juras które Baśki nie znają. Albo Karolina która nie poznała jej w hotelu, tylko poza
@Pufin876: mysle ze Basia i Krystian i wcale bym sie nie zdziwila gdyby Krystian walnal kula i faktycznie podzielil wygrana na 4. A wydaje mi sie tak dlatego ze on zawsze rozkminia co ludzie pomysla jak beda ogladac a to bylby dobry krok PRowy. Po 2. kiedys widzialam jak mama Simona komentowala zdjecie Krystiana ze dziekuje mu 'za slowa i czyny'..
@Muminekx Sara mnie zastanawia i nie jestem do końca pewna. Z jednej strony w hotelu pokazali nam jej świetny kontakt z Bibi, a z drugiej strony była z Krystianem w parze, dobrze się dogadywali, a z Baśka spędziła prawie 2 tygodnie razem po odpadnięciu.
@Lolek1011: właśnie też to słyszałam, ponoć dużo ludzi z Jeleniej góry wie że Krystian tak zrobił xd do tego w dzisiejszym odcinku ciągle gadali z Baśka że to dzięki Bibi i Simonowi dalej są w programie. Rzuci kulą i wytłumaczy pewnie że oni również zasłużyli na wygraną bo MIŁOŚĆ itd XDDD