Wpis z mikrobloga

#nomanssky #nms #ps4 #zalesie
Kupiłem gierkę, czytając, jak to wiele zostało poprawione od premiery i jestem w szoku. Przecież to wygląda mega słabo - każda planeta to tak samo wygenerowane losowe pustkowie, kilka stworzonek i roślinek na krzyż, cały czas robi się to samo, system zbierania to jakiś żart ze względu na przechowywanie ekwipunku. Jeśli teraz mówi się o tym, jak wiele zostało zrobione, to ciężko mi sobie wyobrazić, jak fatalne to musiało być na początku. Pamiętam rozczarowanie ludzi po premierze i filmiki wyśmiewające gameplay, pokazujące ubogie planety i upośledzone zwierzęta, ale po kilku h grania mam wrażenie, że nic się w tej kwestii nie zmieniło - odwiedzone przeze mnie planety były nudne, nieklimatyczne, a fauna jakaś losowa. Ani trochę do ich eksploracji mnie nie zachęciło, a chyba o to właśnie w tej grze chodzi, bo wybitnej fabuły raczej tu nie widać.
  • 1
@chinskie_bajki: NMS to nie jest gra dla każdego. jeżeli Ci się nie podoba, to po prostu ją oddaj. Taki jest urok proceduralnie generowanej zawartości, że na razie wciąż jest mocno powtarzalna. To jest gra do relaksującego pogrywania, a nie maksowania.