Wpis z mikrobloga

@piro111: To raczej było oczywiste, że w końcu śmieszne memy nie będą budzić reakcje, ale co innego realne decyzje - np. RZECZYWISTA akceptacja pieseła (a nie jakaś ankieta) albo realna modyfikacja deweloperów. Zresztą i tak jestem jak na razie mile zaskoczony, bo jeżeli ktoś nie wyłożył pieniędzy na górce to i tak nadal jest na spoooorym plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piro111: Ale jednak znacznie więcej uwagi poświęcał zawsze Dogecoinowi, a nie BTC. Oczywiście, ja nie mówię że "zaraz polecimy na księżyć", ale jestem w stanie uwierzyć, że Musk dla czystej satysfakcji utarcia nosa kilku osobom bardzo się postara, żeby jeszcze wartość pieseła urosła. Czy to się uda - nie wiem. Ale jakbym miał obstawiać, to w tym roku będzie nowe ATH.
jestem w stanie uwierzyć, że Musk dla czystej satysfakcji utarcia nosa kilku osobom bardzo się postara, żeby jeszcze wartość pieseła urosła. Czy to się uda - nie wiem. Ale jakbym miał obstawiać, to w tym roku będzie nowe ATH.


@team1212: Całkowicie się zgadzam, nowe ATH i pompowanie pieska w tym roku jak najbardziej. Uważam jednak, że sama akceptacja doge przez tesle nie wystarczy żeby osiagnąć 1 usd.
Zacznie się robić bardziej