Wpis z mikrobloga

Uwaga, użytkownik Bambomancer chce sprzedać laptopa, który nawet nie nadaje się do przeglądania internetu (laptop wyposażony jest niskonapięciowy procesor 2 rdzenie 4 wątki) sugerując, że to marka z najwyższej półki. W dodatku usunął niewygodnie komentarze pod swoim wpisem, oraz zablokował mi możliwość komentowania. To bardzo źle świadczy o tym użytkowniku. Wykop to nie jest miejsce na naciąganie ludzi. Jeśli zgadzasz się z moim postulatem daj plusa.

#laptopy #laptop #lenovo #sprzedam #pcmasterrace #komputery
robid - Uwaga, użytkownik Bambomancer chce sprzedać laptopa, który nawet nie nadaje s...

źródło: comment_1622404952Mf9m2rcNczZkteoDLN6MUO.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@robid: odcinek numer 2137 gdzie wykopki placza, ze ultrabooki sa slabsze niz gejmerskie lapki xD

ultrabook ma być lekki i długo na batce trzymać, mialem i5 6500u i ssd na nvme i do internetu to zajebiście wystarczało. Ogólnie do wszystkiego poza kompilowaniem/renderowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robid: eeee, przecież i5-7200u spokojnie do internetu wystarcza. Ja mam akurat i5-7300hq, ale często korzystam z lapka z i5-7200u i jest w porządku.

Bez przesady, Miras.
  • Odpowiedz
@apaczacz: ja mam zupełnie inne wrażenia. Korzystam z firmowego laptopa (16GB RAM + jakiś dysk nvme + i7-8650U [4 rdzenie 8 wątków]) i to jest jakiś dramat. Podejrzewam, że nie było Ci dane pracować na topowym sprzęcie.
  • Odpowiedz
@robid: Co ty mi piszesz typie? Wciskasz mi kity pod postem, ze do #!$%@? się do nie nadaje, a później jeszcze mnie oczerniasz na globalu piszac nie prawde ze sprzet nawet sie do sapera nie nadaje XD Dałbym ci taka l440 albo Lattituda e5420 to byś mi mogl powiedziec ze #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@robid: Witam serdecznie.
Pan @Bambomancer: sprzedając laptopa opisał jego specyfikację sprzętową, chwała mu za to.
Sugeruje pan, że:

(laptop wyposażony jest niskonapięciowy procesor 2 rdzenie 4 wątki) sugerując, że to marka z najwyższej półki.


Dokładnie to można wyczytać w specyfikacji procesora, którego model pan podał w specyfikacji sprzętu.
i5-7200U

Jak widzimy w specyfikacji, którą na podstawie podanej specyfikacji, każdy zainteresowany użykownik może sprawdzić.
Zgadza się jest to procesor 2/4 wątkowy
  • Odpowiedz
@robid: koleś zesrałeś się do gościa że sprzedaje według Ciebie #!$%@? lapka i jeszcze tutaj osobny temat założyłeś...Każdy może sprzedawać co chce i konsument zweryfikuje czy jest to coś dobrego czy nie, nikt nie twierdzi, że to wybitne urządzenie, ale do neta jak najbardziej wystarczy bo sam mam acera z tym samym prockiem i jest git.
  • Odpowiedz
@DarkFamiliarity: założyłem temat, ponieważ użytkownik, który chce sprzedać laptopa pousuwał moje komentarze (a w nich były linki do wydajniejszych nowych konfiguracji, niewiele droższych, była też uwaga w kwestii nadużywania tagu #pcmasterrace). Uważam, że te zachowanie jest niemoralne, ponieważ teraz postronny użytkownik nie jest w stanie się zapoznać z uwagami odnośnie sprzętu.
  • Odpowiedz