Wpis z mikrobloga

Uwaga, użytkownik Bambomancer chce sprzedać laptopa, który nawet nie nadaje się do przeglądania internetu (laptop wyposażony jest niskonapięciowy procesor 2 rdzenie 4 wątki) sugerując, że to marka z najwyższej półki. W dodatku usunął niewygodnie komentarze pod swoim wpisem, oraz zablokował mi możliwość komentowania. To bardzo źle świadczy o tym użytkowniku. Wykop to nie jest miejsce na naciąganie ludzi. Jeśli zgadzasz się z moim postulatem daj plusa.

#laptopy #laptop #lenovo #sprzedam #pcmasterrace #komputery
robid - Uwaga, użytkownik Bambomancer chce sprzedać laptopa, który nawet nie nadaje s...

źródło: comment_1622404952Mf9m2rcNczZkteoDLN6MUO.jpg

Pobierz
  • 83
@apaczacz: ja mam zupełnie inne wrażenia. Korzystam z firmowego laptopa (16GB RAM + jakiś dysk nvme + i7-8650U [4 rdzenie 8 wątków]) i to jest jakiś dramat. Podejrzewam, że nie było Ci dane pracować na topowym sprzęcie.
@robid: Witam serdecznie.
Pan @Bambomancer: sprzedając laptopa opisał jego specyfikację sprzętową, chwała mu za to.
Sugeruje pan, że:

(laptop wyposażony jest niskonapięciowy procesor 2 rdzenie 4 wątki) sugerując, że to marka z najwyższej półki.


Dokładnie to można wyczytać w specyfikacji procesora, którego model pan podał w specyfikacji sprzętu.
i5-7200U

Jak widzimy w specyfikacji, którą na podstawie podanej specyfikacji, każdy zainteresowany użykownik może sprawdzić.
Zgadza się jest to procesor 2/4 wątkowy
@DarkFamiliarity: założyłem temat, ponieważ użytkownik, który chce sprzedać laptopa pousuwał moje komentarze (a w nich były linki do wydajniejszych nowych konfiguracji, niewiele droższych, była też uwaga w kwestii nadużywania tagu #pcmasterrace). Uważam, że te zachowanie jest niemoralne, ponieważ teraz postronny użytkownik nie jest w stanie się zapoznać z uwagami odnośnie sprzętu.