Wpis z mikrobloga

Uwaga, użytkownik Bambomancer chce sprzedać laptopa, który nawet nie nadaje się do przeglądania internetu (laptop wyposażony jest niskonapięciowy procesor 2 rdzenie 4 wątki) sugerując, że to marka z najwyższej półki. W dodatku usunął niewygodnie komentarze pod swoim wpisem, oraz zablokował mi możliwość komentowania. To bardzo źle świadczy o tym użytkowniku. Wykop to nie jest miejsce na naciąganie ludzi. Jeśli zgadzasz się z moim postulatem daj plusa.

#laptopy #laptop #lenovo #sprzedam #pcmasterrace #komputery
Pobierz robid - Uwaga, użytkownik Bambomancer chce sprzedać laptopa, który nawet nie nadaje s...
źródło: comment_1622404952Mf9m2rcNczZkteoDLN6MUO.jpg
  • 83
@robid: Witam serdecznie.
Czy mógłbym prosić o odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie odnośnie zaproponowanego sprzętu - gdyż tylko mi się wydaje, że z tematem odpowiednio się zaznajomiłem bym mógł zadać tego typu pytanie na ten temat do pana.

Jednocześnie chciałbym przeprosić za dość nietypową długość moich wypowiedzi, przez co moje zapytanie mogło zostać przeoczone.
Jeśli pan pozwoli, to chciałbym je ponownie przytoczyć w roli cytatu:

Czy pan jest zadowolony z
@robid: Laptopy które zaproponowałeś to nawet nie jest ten sam typ urządzenia - laptop15 vs ultrabook14.

Ideapad: Droższy. Zawias łamie się od samego patrzenia, reszta laptopa też z gorszej jakości materiałów. Jest większy i cięższy. Czas baterii 2x mniejszy. Ekran bez komentarza.

HP: 2x droższy, nawet nie troche droższy, ale całe 2x

Co z tego że mają lepsze procesory, skoro cała reszta jest gorsza? Zwłaszcza, że mówimy tu o ultabookach.

wyniki
@robid: panie, #!$%@? się pan w łeb bo takich kocopołów to dawno nie czytałem. Weź idź na jakiegoś olx albo allegro, lub do sklepów poleasingowych pisz, że #!$%@? laptopy sprzedają i można tu i tu kupić tańsze, nie zapomnij tylko założyć znaleziska jak ktoś cie zablokuje (σ ͜ʖσ) #usunkonto
@robid: czy ty jesteś normalny? Czepiasz się gościa o nic i jeszcze mówisz o jakoś laptopach w podobnej cenie wklejając linki do laptopów za 3k, gdzie on sprzedaje za 1850... To jest podobna cena według Ciebie?
@robid: dobrze, że tu napisałeś, że te niskonapięciowe procesory takie słabe. Powiem w pracy to wymienią wszystkim. Wiesz gdzie można zamówić szybko 4500 lapków typu HP Elitebook albo Dell E7?
@robid: Chłop daje pełna specyfikację a Ty się do niego srasz?

Ja w prywatnym mam i5 z 2013 i przegląda się świetnie.

Myślałem że będzie procek na poziomie jakichś tabletowych pentiumow.
nawet nie nadaje się do przeglądania internetu


@robid: XD

Miałem poprzednio laptopa z i3-4005u, przeglądałem na nim internet, robiłem różne rzeczy na studia, odpalał GTA5, różne Assassin's Creedy i kupę innych gier.
Jakiś czas temu dostała go moja dziewczyna i używa po dziś dzień - internet, simsy, filmy. Wszystko śmiga. Myślę że to wystarczy jako komentarz
@Vasek: @L3gion: mam służbowego L480 i w sumie wykonany jest średnio.

Obudowa się wygina, że stoi na 3 nóżkach XD
A wentylacja jest strasznie głośna.
Baterii też nie ma rewelacyjnej.

A czytnik linii to jakaś porażka XD (chyba że tak działają wszystkie w laptopach )