Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1989: ale ogólnie gratuluje zakupu, niech się jak najlepiej jezdzi :) planujesz jakąś ceramikę kłaść? Ja się właśnie z 3gt f34 (bardzo wygodne i pakowne) przesiadam na lexusa GS 300h (a raczej jajo znoszę bo stoi właśnie na korekcie lakieru i ceramice i nie mogę się doczekać odbioru)
  • Odpowiedz
  • 1
@mctortillabezmex: dziekuje! Zastanawiam się właśnie nad regeneracja lakieru i może jakaś ceramika. Orientujesz się jakie to są koszty? Gratuluje i wiem o czym mówisz! Ja w nocy spać nie mogłem w przeddzień odbioru :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mctortillabezmex: a mi się wydaje, że to po prostu złe postrzeganie SUVów jako jakiejś jebutnej terenówy ze snorkelem, mechaniczną blokadą i oponami mud.
SUV ma być wygodny i przestrzenny- takie kombi na resorach, a nie ma mieć zdolność pokonywania brodów i błota po kolana xD. 4x4 jest tutaj raczej tylko po to, aby na śniegu zarzucić dupką dla rozrywki, tak jak w innym każdym "niskim" aucie.
Natomiast "abominacją" nazwałbym prędzej
  • Odpowiedz
@1989: za duży za ciężki, nurkował przodem przy hamowaniu i bujał w zakrętach. Komfort jazdy super, ale zabawa żadna. Teraz mam v klasę na wyjazdy z rodzina i kolegami a na codzień M5 i jest w pyte
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mctortillabezmex: Tylko w RWD już musisz jednak więcej uwagi przykładać do zwykłej jazdy, zwłaszcza na śliskim. Dołączane 4x4 to taki kompromis pomiędzy lataniem RWD, a przewidywalnością i stabilnością FWD. Do tego wygoda SUVa i w sumie nie dziwne, że są tak popularne.
  • Odpowiedz
@1989: zawsze bawiły mnie te emblematy co wygladają jak z tesco. X6///M5.0d. W sumie 6 znaków (pomijając '/', które robią bardziej za element graficzny), 3 różne czcionki i nazwa modelu jak w jakiejś chińskiej podróbie.
  • Odpowiedz
@1989: Mojej zonie kupilem X6 do wozenia dziecka, lubie sie nim przejechac bo to taki fajny czolg ale duzo wiecej frajdy daje mi moja seria 6. Uwazaj w X na koło pasowe, w tych silnikach lubią się psuć. Najladniejsza generacja X6. Szerokości:)!
  • Odpowiedz
  • 0
@PanPrezesJohny: W Niemczech wyglada to tak: 1800€ za ubezpiecznie AC i ok 400€ podatek za samochód. To masz 2200€ rocznie z tym, ze ubezpieczenie powinno malec z każdym rokiem. W tym roku mam tez do zrobienia klocki i jakiś dodatkowy serwis i to będzie ok 300-400€ jak się dowiadywałem w ASO, teoretycznie można by to pewnie zrobić taniej w jakimś innym warsztacie.
  • Odpowiedz