Wpis z mikrobloga

@maciejze: Powiem Ci tylko ze prawo nie jest tworzone przez nadludzkie, nieomylne byty tylko przez ludzi którzy tez popełniają błędy lub maja w tym subiektywne opinie. Traktowanie prawa jako alfy i omegi to rak
  • Odpowiedz
@malinq to ty ewidentnie czegoś nie rozumiesz

Idioci łamiący przepisy na drodze powodują większość niebezpiecznych wypadķow, gdyby tych przepisów nie łamali to wypadków by było duzo mniej i możnaby bezpieczniej poruszać się z punktu A do B. Gdzie tu jest absurd?
  • Odpowiedz
  • 13
W Polsce ginie najwięcej pieszych w Europie bo kierowcy i w tym wykopki są świecie przekonani że ograniczenia są z dupy, ale na szczęście jest co raz więcej mandatów i coś tam działają w tym kierunku
  • Odpowiedz
@maciejze: Absurd jest taki, ze nie każdy kierowca przykłada taka sama uwagę do tego co się dzieje na drodze, wiec absurdalne jest zabranianie mi jechanie szybciej niż obecne ograniczenia, bo jakiś dzban oglądał sobie w aucie film na netflixie albo pisał smsa
  • Odpowiedz
@LetMeStay: Należe do tej elity i nie widzę nic w tym złego :)
W mieście nie przekraczam ale na trasie często są z dupy ograniczenia albo nie zdjęte znaki z remontów.
Na czerwonym nie jeżdzę co prawda ale staje na miejscach dla inwalidów czy zakazie parkowania o ile zostaje w samochodzie a pasażer szybko wyskakuje do sklepu, do domu po rzeczy itd Jakby ktoś chciał wjechać albo bym utrudniał w
  • Odpowiedz
@92feliks no to jest właśnie to słynne, że czemu te głupie przechodnie nie ido, a stojo przed pasami?!? No ja tak samo, widzę że ktoś jedzie dęba, musi mnie widzieć bo nie wychodzę zza krzaka, ale jednak cholera wie czy będzie hamować, czy nie, nie raz już bywało że musiałem przebiegać bo on dęba dalej jechał i niezłego strachu się najadłem
  • Odpowiedz
@pogong: W Polsce nie da sie jeździć zgodnie z przepisami bo przejechanie do jakiejkolwiek mniejszej miejscowości byłoby niemożliwe zajęłoby za dużo czasu. Według moich obliczeń dzięki temu ze zawsze łamię przepisy o ile warunki na to pozwalają zaoszczędziłem od 100 do 200 dni życia (przejechałem jakieś 400 tys km od początku uzyskania prawa jazdy)
  • Odpowiedz
przechodził na przejściu przez trzy pasma. Na dwóch zatrzymały się auta i pana puszczały.


@92feliks: przejście przez 3 pasy w jedną stronę, bez sygnalizacji, tylko w #!$%@?łku na świecie nie licząc miejsc bez cywilizacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@filip-zaluski no fakt iż powinni się zająć oznakowaniem tak porządnie to inna sprawa, bo jest #!$%@?. Wg mnie na wioskach, gdzie jest 1 przejście albo wcale to 60 mogłaby być na spokojnie. Ja głównie się do miast i statystyk odnoszę, bo od wielu lat jesteśmy w czołówce zabijania pieszych i ogólnie wypadków
  • Odpowiedz
@filip-zaluski: zawsze możesz pójść w drugą stronę – dzięki temu, że łamiesz przepisy możesz odebrać sobie 20 lat życia albo kogoś innego (ale obcego to pewnie nie szkoda)...
  • Odpowiedz