Wpis z mikrobloga

Przepisy są po to, żeby ich przestrzegać


@Karol1337: ha tfu na legalizm. Za takimi jak Ty powinien chodzić patrol 24/7 i #!$%@? się do każdej najmniejszej pierdoły.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No ale to ten napinacz poniesie ewentualne konsekwencje, nie Ty. Czemu wy się martwicie jakimiś debilami?
@borsuk123: rozumiem poprostu, że dla niektórych może to być stresujące. Inna sprawa, że nie brak debili co gotowi są wjechać komuś na czoło, żeby tylko wyprzedzić.
  • Odpowiedz
Przykładów można setki wymieniać. Dlatego też, na przejściu dla pieszych zawsze czekam dopóki osoba w aucie nie zredukuje prędkości do przynajmniej toczenia, bo nie jestem pewien czy się zatrzyma czy nie.


@92feliks: a mnie to tak #!$%@? że często mam ochotę wyjść z auta i przekopac stojącego na pasach, na drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepiej jakby wyszedł z auta, zgasil silnik, a najlepiej, to
  • Odpowiedz
@malinq: Kilometry nabijam na autostradach, na których jadę ze średnią prędkością 120 km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°) To musi być jakiś szok dla "szybkich ale bezpiecznych". Wyobraź sobie, że w każdym zachodnim kraju te przepisy są mocno respektowane i nikt nie narzeka.
  • Odpowiedz
Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie, ograniczenia w Polsce są z dupy, wiec je ignoruje i jeżdżę +20km/h, to piesi i pedalarze są winni

Polski kierowca miał, ma i będzie miał wschodnia mentalność, a każdy taki wpis, a szczególnie komentarze pod nim to potwierdzają.
  • Odpowiedz