Wpis z mikrobloga

@92feliks: debili nie brakuje, dlatego dla redukcji ryzyka Niemcy postanowili dać pierwszeństwo pojazdom zamiast pieszych na większości miejsc służących do przekraczania jezdni.
  • Odpowiedz
  • 13
Uhuhu, ile tutaj amatorów szybkiej jazdy za kierownicą xD mam nadzieję, że jak Was #!$%@? samochod na pasach to nie będziecie mieli bólu dupy, że gościu przekroczył prędkość o 20km/h, ponieważ akurat w tym miejscu to ograniczenie wg Was jest do dupy xDDDDD
  • Odpowiedz
@LetMeStay: Jak dorośniesz i sam będziesz kierowcą to zrozumiesz, że duża część znaków ograniczenia prędkości jest postawiona losowo i bez związku z prawdziwym niebezpieczeństwem.


@kontonr77: A może czegoś nie wiesz i często jest tam jakiś problem? No wiesz, znaki postawione losowoto ludzie jeżdżą po swojemu i generują wypadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie twierdzę, że wszystko jest idealnie, ale Twoje założenie zakłada sporą
  • Odpowiedz
@stam: mam 2 oczu i 2 uszu i sprawny mózg więc nie istnieje szansa że dam się potrącić w jakiejkolwiek sytuacji
@Wibrujacycymbalek: gdzie w tym Krakowie strach chodzić bo ja chodzę cały czas i nie mam problemów, wskaż mi to niebezpieczne miejsce, wezmę kamerkę i może coś nakręcę
  • Odpowiedz
@92feliks nie wiem gdzie mieszkasz, ale przejedz się kiedyś do Krakowa. Jak dużo ludzi tu #!$%@?, tak z wyprzedzeniem na przejściach sie raczej nie spotkasz, albo bardzo rzadko, dodatkowo są takie słupki sygnalizujące przejścia.


@Szejker-Szejker Ja mieszkam w Krakowie i przy moim mieszkaniu dwukrotnie by doszło do potrącenia pieszego na czerwonym przez taksówkarzy.

Za pierwszym razem potrącona by była dziewczyna, złotówa tylko się zatrzymał i się pruł na nią, że
  • Odpowiedz
@LetMeStay: Wyjasnienie jest banalne - człowiek sowiecki w polsce jest taki sam na ukrainie - pan w aucie przed plebsem zwalniał nie będzie bo go stać na auto - niech plebs uważa bo auto twardsze, na co komu przepisy i uprzejmość? Nie po to się używane premium kupuje
  • Odpowiedz
@malinq
"Ha tfu na legalizm"

Jakby wszyscy przestrzegali prawa a nie byli idiotami którzy myślą że są mądrzejsi to by nie było tylu wypadków i trupów
  • Odpowiedz