Wpis z mikrobloga

@HrabiaZet:

Eh?

Oczywiście, że w dzisiejszych czasach jest sporo kiczu i tandety ale pojmowanie calej grafiki cyfrowej jako nie-sztuki świadczy tylko o przymkniętym umyśle.

To jak te durne kłótnie gdzie zagorzali zwolennicy pędzla i płótna gardzą digital artem bo masz tam undo...
@HrabiaZet: Sztuki współczesnej w to nie mieszaj, po prostu grafiki komputerowe często są zwyczajnie tandetne, plastikowe, kiczowate(ta powyżej nie jest jeszcze aż tak zła, ale nie podoba mi się kierunek w jakim to zmierza...). Zaraz ludzie zaczną tutaj wrzucać jakieś prężące muskuły efeby z gier komputerowych czy inną sztukę z deviantart.
@Kalom: Teoretycznie możesz tagować jak chcesz, ale tagi to rzecz umowna, używa się ich do tego, do czego utarło się ich używać. No nic, szkoda sobie języka strzępić, róbta co chceta, zapomniałem, że jest przecież zbawienna #czarnolisto :)
@Kalom: Z jednej strony brzydzę się konserwatyzmem w sztuce, z drugiej strony - niektórych furtek nie warto otwierać.

Jakby Ci to powiedzieć... conceptarty to jest taka sztuka użytkowa - równie dobrze można by pod ten tag wrzucać, nie wiem, meble z Ikei, no bo przecież je też ktoś zaprojektował żeby wyglądały ładnie. Więc generalnie zgadzam się z większością tutaj. Z tą różnicą, że mnie to specjalnie nie boli, żebyś to wrzucał,