Wpis z mikrobloga

  • 695
No i padło na mnie. Jadę sobie taksówka, a facet do mnie, że mam zdjąć maseczkę, że ten wirus to pewnie jakis światowy plan zagłady, że szczepionki złe i niewiadomo czy kobiety nie przestaną przez nie produkować tych no, jajników
#!$%@? gdzie ja żyje xD
#koronawirus #szczepienia #bekazpodludzi
  • 54
  • Odpowiedz
via Android
  • 416
@Flo44LJA z ciekawości, Twoim zdaniem to jest dobre, że przekazujesz szkodliwe poglądy w miejscu gdzie nikt Cie o to nie prosi? Wydawało mi się, że ta praca polega na czymś innym. A narzucanie nieznanej osobie jakiegoś politycznego gówna w rozmowie też wydaje mi się nie ok
  • Odpowiedz
@Xwolf66: to jego pokład, jeżeli na AGH bez szczepienia nie da się zrobić terenówek, to na pokładzie swojego bolidu może gadać o czym chce i obsługiwać kogo chce. Jeżeli ta jego hipoteza okazała
by się prawdziwą to co przeprosisz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 62
@Flo44LJA oczywiście, że może mówić co chce, ale trzeba się liczyć z tym, że może to być różnie przyjęte. Dlatego tak samo ja, korzystając z usługi mogę wyrazić swoją opinię. I jak dla mnie takie tematy dobrze poruszać z ludźmi, których się już chociaż trochę zna, a nie narzuca swoje zdanie pierwszej lepszej osobie
  • Odpowiedz
@Flo44LJA: bo wy byście chcieli każdemu wmówić swoją racje. A zrozum, że nie każdy ma ochote o tym słuchać. to jest normalne, że spotykasz jakiegoś losowego człowieka i zaczynasz za każdym razem temat covida, jakichs teorii spiskowych i władzy. to jest jakaś obsesja. dajcie żyć
  • Odpowiedz
@Xwolf66: taksiarze to najgorszy sort człowieka. Tępy jak górnik, ale górnik ma przynajmniej odwagę zjechać na 8h pod ziemię. Rzadko mam nieprzyjemność jazdy taksówką, ale zawsze mnie #!$%@?ło to ich debilne filozofowanie.
  • Odpowiedz