Wpis z mikrobloga

Patriotyzm to idiotyczna ideologia, która uczy ludzi jak nienawidzić innych ludzi których nawet się nigdy nie widziało i odczuwać dumę z rzeczy, w których nie miało się żadnego udziału.

#!$%@?ć zachód. Gdybyśmy nie pomogli im pod Wiedniem to już od dawna mówiliby po arabsku.

Naprawdę, Seba? Pomogliśmy pokonać Turków pod Wiedniem? Urwał mi się wczoraj film po szóstym piwie, ale nie pamiętam żebym się z kimś bił. Ostatnie co pamiętam, to że zakładałem jakiś wątek na Kiwi o 3:00 w nocy. Ja #!$%@?ę, muszę przestać pić bo ratuję całą Europę.
Tradycja i dziedzictwo to bagaż martwych ludzi. Przestań go za sobą ciągać.
Imigracja to kolejny ulubiony temat do walenia sobie konia prawicowców. W jaki sposób imigracja wpływa na ciebie? Yyy, przyjeżdżają do naszego kraju i nie płacą podatków, mają naszą edukację, nasz system zdrowotny i to ja muszę za to płacić, yyy.
A wiesz co ty robisz, #!$%@? prawicowcu dla mnie? Za każdym razem kiedy twoja żona wysrywa dziesięcioro dzieci ja muszę płacić za nie podatki, chociaż sam nigdy nie ruchałem. Uuu, nie mogę się doczekać płacić gówniakowi za szkołę, uuu, w końcu to polskie dzieci.
Hurr durr, imigranci nie rozmawiają po polsku. To #!$%@? z nimi nie rozmawiaj. Problem #!$%@? rozwiązany. Wiesz kto perfekcyjnie mówi po polsku? Twój #!$%@? sąsiad, a ty przez dwadzieścia lat nie odezwałeś się do niego słowem. Unikasz kontaktu wzrokowego kiedy razem akurat otwieracie drzwi od domu. Czemu dajesz #!$%@? czy koleś, który sprzedaje kebab mówi po polsku? To nie twój #!$%@? interes.
Hurr durr, ale oni zabierają nam pracę. Widzicie jak wygląda przeciętny imigrant z Afryki? Wyglądają jak #!$%@? zombie - #!$%@? ubrania, nie potrafią mówić po polsku, wychudzeni, brak podstawowej edukacji
A teraz idź i jutro pomachaj flagą przed pomnikiem Dmowskiego, krzycząc „POLAND STRONG”.

.
#takaprawda #patriotyzm #pasta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach