Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie perfumy wieczorowo-randkowe w typie YSL La Nuit de L'Homme EDT? Ewentualnie coś równie dobrego w tej cenie albo inna wersja La Nuita, bo zapach mnie urzekł, ale parametry ponoć słabe (choć ja na skórze dosyć długo czułem). Potrzebowałbym coś wyjściowego.
Wyprzedzając, Erosa znam;)
#perfumy
  • 7
@andrzej-roman ale mnie teraz zaskoczyles z tym podkladem. To wowczas podnosi projekcje i trwalosc La Nuit?
One Million ale Parfum, nie zwykly, zamawiałem w zeszłym tygodniu na perfumeland ale zamówienie nie wyszlo, bo im brakło i mi zwrócili kasę. Dalej myślę nad JPG Le Male La Parfum albo nad tym One Million Parfum ale La Nuit a douglasie mnie nieziemsko urzekł, na ręce czulem na drugi dzień
@Rzewliwy_wykolejeniec: Projekcja dla mojego nosa była słabsza, lecz znajomi twierdzili że czuć go wyraźnie (ale to pewnie przez ISO E Super z EM, bo nawet jak samego użyję to go poczuję raz na jakiś czas, ale ludzie twierdzą że zapach normalnie czuć), trwałość była dłuższa niż sam La Nuit, a i sam zapach był inny, jakby głębszy niż klasyczny La Nuit.
Ale tutaj najlepiej kupić zestaw próbek EM i testować który