Wpis z mikrobloga

@marko2: Mega przykre. Dzbany, które piszą, że to śmieszne tylko przekonują mnie, że wykop stał się portalem pełnym ... dzbanów.
Mam nadzieję, że jakaś mądra duszyczka namierzyła patusa i zgłosiła gdzie powinna.
  • Odpowiedz
srat - normalni ludzie wiedzą, że po narodzinach dosłownie każda chwila kontaktu się liczy, chore dzieci daje się matce chociaż na chwilę na ręce, zdrowe gdy matka jest niedysponowana są kangurowane przez ojców lub wolontariuszy - a tutaj jakiś patus 10IQ rzuca zimnym przedmiotem w twarz noworodka a wykopki klaszczą - no to albo mieli to samo albo też mają 10IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek:
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pantegram: gdybyśmy żartowali o rzucaniu w noworodka serem to bym się pewnie też pośmiał - no ale tu ktoś naprawdę to zrobił na prawdziwym dziecku i jeszcze to nagrał

Po takim szczegółowym wywodzie zakładam, że doskonale rozumiesz te różnice
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Po głębszej analizie - prawda, co nie zmienia faktu, że w pierwszym momencie się zaśmiałam, a jakoś nie mam się za psychopatkę ¯\_(ツ)_/¯
Nie bierzesz pod uwagę, że ludzie czasem za pomocą poczucia humoru radzą sobie ze stresującymi sytuacjami. Zdrowiej dla psychiki jest śmiać się niż płakać. Ponadto śmiech jest zupełnie naturalną reakcją na coś zaskakującego. A mnie bardzo zaskoczyło, że można być aż takim debilem, by pomyśleć, że
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pantegram: ale ja nigdzie nie nazwałem wszystkich których ten film rozśmieszył patusami - patusem określiłem typa z nagrania, a tym co to popierają zasugerowałem niski iloraz inteligencji.

Nie wydaje mi się żeby było coś złego w tym, że ktoś "parsknie" jak zobaczy coś mocno nie w porządku, ale jak łapie za klawiaturę i zaczyna wypisywać, że to jest zajebiste i tak się powinno robić no to coś jest mocno nie
  • Odpowiedz
Nie wydaje mi się żeby było coś złego w tym, że ktoś "parsknie" jak zobaczy coś mocno nie w porządku, ale jak łapie za klawiaturę i zaczyna wypisywać, że to jest zajebiste i tak się powinno robić no to coś jest mocno nie tak


@powaznyczlowiek: OK, z tym możemy się zgodzić, ale ja nie widzę, by tu ktokolwiek pisał, że się powinno rzucać w noworodka żółtym serem, tylko co najwyżej
  • Odpowiedz