Wpis z mikrobloga

Jaka jest najlepsza gra survivalowa WEDŁUG CIEBIE?

  • Rust 14.5% (25)
  • GREEN HELL 5.8% (10)
  • ARK 2.3% (4)
  • The forest 15.0% (26)
  • Raft 1.2% (2)
  • Dying light 15.6% (27)
  • Valheim 19.7% (34)
  • The long dark 12.7% (22)
  • Conan exiles 2.9% (5)
  • Inna (pc lub komentarz) 10.4% (18)

Oddanych głosów: 173

  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PogromcaUP: można podać tylko 10 przykładów do ankiety więc napisałem inne :) A ankieta ma mi pomóc dziś z zakupem gry. Myślałem nad ARK, ale widze, że zerowe zainteresowanie, grubo sie zdziwiłem :) a i najlepiej zeby była gierka na dluugi czas 100+ godzin. A nie na jeden raz i na jeden dzien gry.
  • Odpowiedz
@gesiu96: ARK był rozdawany na Epicu za darmo jakiś czas temu. Ściągnąłem ponad 100gb, odpaliłem tryb single i… nic specjalnego… Tylko i wyłącznie online i trzeba jasno powiedzieć ze jest to MMO wymagające masy grindu.
Ode mnie głos na The Long Dark, świetna historia, mechaniki, dialogi. Grałem jak był „stary” Chapter 1 i 2. Teraz wyszedł 3. ale czekam na czwórkę żeby przejść jeszcze raz.
Jak masz ekipę to polecam
  • Odpowiedz
  • 1
@gesiu96 The Forest oczywiście. Lądujesz na wyspie pełnej mutantów kanibali, a potem z ofiary stajesz się potworem gorszym od tubylców i urządzasz mini holokaust.
Mordujesz ich, kremujesz ciała, a z kości i czaszek budujesz fantazyjne kapliczki.
Możliwe, że źle w to grałem i nie na tym polega fabuła, ale i tak polecam.
S-Type - @gesiu96 The Forest oczywiście. Lądujesz na wyspie pełnej mutantów kanibali,...

źródło: comment_1622292093GhlZ1EnHrraIDmJ5dop0G4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz