Wpis z mikrobloga

- Wuja dyro firmy transportowej, flota 12 samochodów - zaszczepiony, Pfizer
- Kuzyn robiący habilitację, doktor nauk biologicznych - Zaszczepiony, chyba Astra, ale nie jestem pewny
- Kuzynka kończąca medycynę - Zaszczepiona od chyba już roku, namawia wszystkich do szczepień
- Mój sąsiad, profesor nauk ekonomicznych - Zaszczepiony, chyba też Astrą, bo uniwerek ich wysłał na szczepienia
- Współpracownicy z teamu w korpo, 80% z nich wykształcenie wyższe, magisterki - 3/4 z nich zaszczepiona, 2/3 z pozostałych ma już umówiony termin na szczepienie, reszta ma jakieś problemy z sercem (chyba) i się jeszcze zastanawia
- Tata, mechanik samochodowy specjalizujący się w "samochodowym IT" w sensie oprogramowaniu - zaszczepiony, Pfizer
- Wyniki ankiety w korpo, która była wysyłana do działów, żeby wziąć to pod uwagę przy ewentualnym powrocie z home office (wyniki zaokrąglone żeby nie było stalku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) - ponad 90% osób z zarządu i górnego managementu zaszczepione, około ~68% specjalistów z działów IT, finansów i marketingu zaszczepionych, ~40% osób odpowiedzialnych za konserwację w tym konserwacje powierzchni płaskich zaszczepionych

**Wuja wolnomyśliciel postujący na Facebooku filmy z żółtymi napisami i szukający spisków z Billem Gatesem, bezrobotny, na rencie od 8 lat, skończył szkołę po powtarzaniu 8 klasy podstawówki chyba 3 razy - nie szczepi się
Sąsiadka różowej, która choruje na syllogomanie, czyli patologiczne zbieractwo i raz w roku przyjeżdża kontener i mieszkańcy #!$%@?ą jej cenny dobytek w postaci hałdy śmieci** - nie szczepi się

A ty do której grupy wolisz należeć?
#koronawirus #bekazantyszczepionkowcow
niochland - - Wuja dyro firmy transportowej, flota 12 samochodów - zaszczepiony, Pfiz...

źródło: comment_1622282773lVB1dJMJpB3ZtkYXXJ3caT.jpg

Pobierz
  • 64
@niochland: a co do twojego postu to idealny na wykop, będzie dużo plusów

Coś na zasadzie "jesteś nikim, powiedz ze się zaszczepiłeś, będziesz w grupie ludzi światłych i wykształconych"

Wątpię aby ktoś z grupy zaszczepionych których wymieniłeś zrobił to aby należeć do jakiegoś elitarnego grona, zapewne zrobili to bo po prostu uważali za słuszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koichi: ja wychodzę z założenia, że to wina tego, że człowiek inteligentny (nawet nie musi być wykształcony), wie, że tak naprawdę nie wie wszystkiego

Ja wolę posłuchać mądrzejszych, którzy mają wiedzę na ten temat, najlepiej potwierdzoną doświadczeniem i papierkiem od uczelni innej niż jakiś KUL. Ale może to ja ten głupszy w takim razie ¯\_(ツ)_/¯
niochland - @Koichi: ja wychodzę z założenia, że to wina tego, że człowiek inteligent...

źródło: comment_1622283608mcC5rES6NIRM6d13ABEasA.jpg

Pobierz
@niochland ale kontrola! Opaski, obozy, wolność!!!
Memy z fejsa przecież nie kłamią ( ͡º ͜ʖ͡º)

Silna korelacja jest jeśli chodzi o poziom wykształcenia i szczepienia.

I ta elita nieuków twierdzi, że to zamach i próba kontroli ich nudnego życia.
@vartan: Obal hipotezę, ze to chińska broń biologiczno-psychologiczna, a kraje reagują jak Chiny się poproszą, bo Covid 3000 jest w fiolkach gotowy do wypuszczenia. Nowy ład idzie w parze z bestią z wuhan