Wpis z mikrobloga

Kardiolog/weterynarz dla mojego kitku w Krakowie? Musze zrobić chyba badania, bo już nie pierwszy raz podczas bawienia się z nią (3 szybkie rundy biegu po całym mieszkaniu) dostała zadyszki, a dzisiaj zrobilysmy o rundę więcej i charczenie, tak jakby się zakrztusila?

#weterynarz #krakow #koty
  • 11
@atencjuszka: mój miał podobnie, wyszła wada serca wrodzona, byliśmy u weta, przychodnia "Mruczek", mega pomocni, nie płacimy dużo a po lekach na drugi dzień kitku wrócił do żywych. Polecam ich serdecznie. W nagłych przypadkach biorą bez kolejki, ale ogólnie to ciężko z terminami. Jeśli kitku ciężko oddycha to trzeba już reagować, żeby za późno nie było.
@atencjuszka: @raFFcio: Wiem, że zapłon, ale ostatnio mi nie po drodze z przeglądaniem neta ;) Bardzo, ale to bardzo mocno polecam doktora Rudnickiego z kliniki Retina. Obecnie na ul. Szyllinga - blisko skrzyżowania Zakopiańskiej z Zawiłą. Prowadzi naszą kotkę, która jak się okazało miała astmę i nadciśnienie, już czwarty rok i jest teraz dziarską 12-latką, która czuje się zdecydowanie lepiej niż przed rozpoczęciem leczenia. Ogólnie, to całą Retinę polecam, bo